2020 metų interjero tendencijos

Artėjant 2020 metams, vis labiau norisi sužinoti naujausias interjero tendencijas. Tai gairės, padedančios nepasiklysti plačiame dizaino pasaulyje ir sukurti stilingus namus. Kiekvienas sezonas dažniausiai turi kuo nustebinti. Taigi, kas mūsų laukia 2020-aisiais?

 

Maksimalizmas – daugiau ir yra daugiau

 

Pastaraisiais metais interjere dažniau dominavo minimalizmas. Tačiau artėjančiais metais interjerą vis labiau užvaldys kūrybiški, drąsūs ir linksmi pasirinkimai. Spalvingos, gėlių raštais puoštos užuolaidos, energija uždegančios violetinės aksominės pagalvėlės ir daugybė kitų žaismingų detalių. Gausų jų asortimentą siūlo „Domus Lumina“ .

 

Skirtingų faktūrų, raštų, medžiagų ir formų maišymas – tai, kas bus madinga. Rekomenduojama nebijoti drąsių, ryškių atspalvių: žali, rožiniai, geltoni, raudoni – šiuo atveju tinka bet kuris. Tam, kad neprarastumėte balanso patariama pasirinkti keletą pagrindinių tonų ir įvairiomis formomis juos atkartoti interjere.

 

Natūralistinis dizainas

 

Tikriausiai mažai kam kyla abejonių, kad mus supanti aplinka turi didelę įtaką gyvenimo kokybei. Ne veltui, kuo toliau, tuo labiau siekiama grįžti prie natūralumo. Mediniai baldai ir aksesuarai, žaliuojantys augalai tampa vis populiaresni. Šiais metais pastaroji tendencija tik dar labiau išryškės.

 

Kuo mažiau apdirbtos medžiagos, tuo gamtai artimesnis interjeras sukuriamas. Jame puikiai dera lininės užuolaidos, kurios gali papuošti tiek svetainės, tiek miegamojo kambarį. Nevengiama ir gamtos motyvais puoštų dekoratyvinių pagalvėlių, lovatiesių. Visa tai galite rasti „Domus Lumina“ asortimente.

 

Apskritimai ir išlenktos formos

 

Artėjančiais 2020 metais jau kurį laiką dominavusias tiesias linijas pakeis išlinkimai, švelnūs kontūrai ir bangos. Tai itin ryškiais atsispindės naudojamuose balduose ir interjero aksesuaruose, tokiuose kaip veidrodžiai, šviestuvai. Žinoma, tai dar nereiškia, kad visos namuose esančios detalės turi būti apvalios. Jas galima drąsiai derinti ir su tiesiomis linijomis.

 

Balansą sukurti padės ir raštuotos naktinės užuolaidos. Internetu „Domus Lumina“ svetainėje galima rasti platų jų audinių pasirinkimą: nuo minimalistinių iki ryškių, prikaustančių žvilgsnį. Šiuo atveju laisvai eksperimentuokite su spalvų palete – tinka tiek švelnūs pasteliniai tonai, tiek tamsūs.

 

Jau nekantraujate atnaujinti savo namus? Nieko nelaukite ir pasinaudokite artėjančių metų tendencijomis. Pasitelkus skirtingo dizaino užuolaidas net ir pačias netikėčiausias idėjas įgyvendinti tampa kur kas lengviau. Nebijokite išreikšti savęs ir sukurti aplinką, kurioje jaustumėtės geriausiai.