3 būdai, kurie leis Jums tapti patrauklesnei

Korsetai, seksuali apranga

Ar Jums pabodo visur matyti tūkstančiu filtrų retušuotas merginų nuotraukas socialiniuose tinkluose, kurias žvelgdami vyriškosios lyties atstovų varvina seilę ir spaudo širdutes ar mygtuką „patinka“? Jei manote, kad kiti žmonės turi mistinį patrauklumo geną, o Jūs tiesiog negalite būti patraukli ir seksuali, siaubingai klystate – atrodyti patraukliai tikrai įmanoma ir tai nereikalauja titaniškų pastangų. Tik neužbėkite viskam už akių – korsetai ir kiti patrauklūs rūbai dar sulauks savo eilės.

Akcentuokite savo kūno kalbą

Universaliai pripažinta, kad kūno kalba – vienas patraukliausių moters aspektų. Be to, didelė klaida, kurią daro moterys, yra skubėjimas. Grakštesnė, lėtesnė eisena gerokai labiau atkreipia dėmesį, ypatingai šiandien, kai aplink vyksta nuolatinis skubėjimas. Taip pat nekalbėkite greitakalbe, nes tai, pripažinkite, neskamba itin patraukliai.

Kalbėdamos venkite gestikuliavimo ir bereikalingų rankų mostų. Judesiai turėtų būti subtilūs, elegantiški. Stenkitės šiek tiek atidengti riešus – šis nedidelis odos lopinėlis inspiruoja seksualius jausmus.

Stiprus akių kontaktas – būtinas

Jeigu norite jaustis ir būti patrauklesne, nebūtina verstis iš kailio ir priimti sprendimų, kurie priešintųsi Jūsų padorumo sampratai. Jei manote, kad korsetai yra puiki priemonė savo kūno linijomis patraukti dėmesį, viskas nueis veltui, jeigu negalėsite išlaikyti akių kontakto. Jis yra labai svarbus norint parodyti, kad esate pasitikinti savimi ir žinote, ko norite. Žinoma, persistengti nereikėtų, nes pernelyg ilgas akių kontaktas gali sukelti atvirkštinį efektą. Darykite tai žaismingai: pažvelkite į akis kas keletą minučių, dėmesį nukreipkite po kelių sekundžių, kai pajausite, kad Jumis yra domimasi.

Nepamirškite aprangos

Apranga, žinoma, taip pat svarbi. Ne veltui sakoma, kad sutinkama pagal rūbą. Visgi riba, kurią peržengusi atrodysite ne seksualiai, o vulgariai, yra labai plona, todėl jeigu nesijaučiate patogiai ar manote, kad sulauksite kreivų žvilgsnių, rinkitės atsargesnį variantą. Seksualūs korsetai turėtų būti palikti miegamajam, o kasdienai rinkitės elegantiškus variantus. Ypač patraukliai atrodo raudona spalva, suknelės ar subtiliai kūno formas išryškinantys ir trūkumus paslepiantys rūbai. Svarbiausia, kad jaustumėtės laisvai ir apranga Jums suteiktų papildomo pasitikėjimo savimi. Jei nesate pratusi vaikščioti su aukštakulniais, geriau apsiaukite dailiais bateliais. Atminkite, kad labiausiai patrauklu atrodo tai, kas saikinga!