3 dažniausios stalo dengimo klaidos

puodeliai internetu, stalas, stalo serviravimo indai

 

Kuomet stengiamasi kuo gražiau padengti valgomojo stalą ir sukurti nepriekaištingą įspūdį svečiuose apsilankiusiems svečiams ar šeimai, dažnai pamirštama atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus. Tokiu atveju padaromos stalo dekoravimo klaidos, dėl kurių nukenčia tiek patogumas, tiek estetika. Daugeliu atvejų šios klaidos susijusios su netinkamai parinktais nepatogiais, neestetiškais įrankiais, indais. Dėl pasirinkimų gausos ir įvairovės indai, lėkštės, stalo įrankiai, puodeliai internetu Jums padės stalą padengti skoningai. Visgi tam, kad tokių klaidų būtų išvengta, svarbu jas apžvelgti atidžiau.

 

Netinkami stalo reikmenys

 

Dažnai tam tikram patiekalui valgyti pateikiami netinkami įrankiai arba tam tikrų įrankių, indų ant stalo nėra apskritai. Tokia klaida kaip kepsnio svečiams pateikimas be tam skirto specialaus peilio yra dažnai pasitaikanti klaida, ypač jei reikia skubiai padengti stalą.

 

Tam, kad išvengtumėte bet kokio streso ir nusivylimų, visų pirma atsižvelkite į tai, kokius patiekalus gaminsite ir pateiksite savo svečiams, šeimai. Tuomet tiksliai žinosite, kokių indų bei reikmenų reikės. Jei rasti laiko nuvykti į tam skirtas parduotuves Jums dažnai yra sudėtinga, stalo įrankiai, lėkštės, puodeliai internetu tokiais atvejais itin praverčia.

 

Stalo apkrovimas

 

Jeigu reikia padengti nedidelio dydžio stalą, apkrauti jį per dideliu kiekiu papildomų lėkščių ir įrankių nėra tinkamas sprendimas. Tai tik neigiamai paveiks valgymo ir pačio laiko su artimaisiais kokybę. Apgalvokite tinkamą įrankių ir indų išdėstymo tvarką, kuri tiktų tam tikrai progai arba naudokite mažesnes lėkštes, kad suteiktumėte kiekvienam asmeniui kiek daugiau erdvės patogiai pavalgyti.

 

Spalvų bei originalumo vengimas

 

Dažnai renkantis stalo reikmenis vengiama originalumo ir stilingai suderintų akcentų, o ant stalo vyrauja nuobodus, nykus vaizdas. Nebijokite į savo virtuvę įnešti įvairovės, kuri į kasdienybę atneš naujų spalvų ir laiką su artimaisiais pavers dar įdomesniu.

 

Dabar tiek indai įvairiose parduotuvėse, tiek stalo įrankiai, lėkštės, puodeliai internetu savo dizainų ir spalvų įvairove padės susikurti norimą interjerą savo virtuvėje bei stebinti apsilankiusius svečius ar šeimą nepriekaištingu vaizdu ir komfortu. Stalo padengimui negailėkite savo laiko bei pastangų, nes nuo to priklausys ir malonus laikas namuose su artimaisiais.