4 patarimai renkantis dviaukštę lovą

Dviaukštės lovos vaikams, vaikiškos lovos, dviaukštės lovos

Perėjimas iš kūdikio lovelės tėvams atneša tiek džiaugsmo, tiek ir rūpesčių – juk vaikams paaugus teks kitaip įrenginėti vaikų kambarį, o svarbiausia – pasirinkti tinkamą lovą, kad atžalos mėgautųsi geru miegu, kuris yra labai svarbus augančiam organizmui. Deja, ne visi gyvena būstuose, kuriuose būtų tiek erdvės, kiek reikia, tad kruopštus erdvės planavimas yra būtinas. Tam, kad liktų pakankamai vietos tiek žaidimams, tiek mokslui bei pažinimui, dviaukštės lovos vaikams – praktiškas ir patogus sprendimas. Štai 4 patarimai, padėsiantys išsirinkti puikią lovą.

Tiksliai išmatuokite kambarį

Dviaukštės lovos puikiai tiks tiek mažuose, tiek didesniuose kambariuose, jeigu norite daugiau vietos skirti žaidimams, įrengti vaikams poilsio zoną. Išmatuokite kambario ilgį, plotį ir, svarbiausia, aukštį. Nepamirškite, jog neužtenka, kad lova tiesiog tilptų – būtina atsižvelgti į tai, kad staiga atsikėlęs vaikas nesusižalotų atsitrenkdamas į lubas.

Nuspręskite, kokio tipo lovos norėsite

Šios lovos varijuoja nuo paprastų, neturinčių daug papildomų funkcijų, iki įmantrių formų ir ypač modernių lovų, kurios primins lenktyninį automobilį ar piratų laivą. Jos gali turėti papildomą išskleidžiamą skyrių, kuris tarsi bus trečia lova. Dviaukštės lovos vaikams gali būti dar praktiškesnės, nei manėte iki šiol!

Išsirinkite norimas funkcijas

Šioje vietoje vaikų nuomonė yra ypač svarbi. Dviaukštėse lovose gali būti įmontuoti papildomi stalčiai, kurie leis išlaikyti kambarį tvarkingą ir patogiai sudėti žaislus ar kitus naudojamus daiktus. Taip pat yra lovų, kuriose sumaniai įrengtos papildomos dalys mokymuisi ar žaidimams. Taip galite turėti ne tik lovą, bet ir itin smagų rašomąjį stalą ar išskirtinę vietą žaidimams.

Įsitikinkite, kad lova yra saugi

Bene pats svarbiausias kriterijus renkantis dviaukštę lovą yra jos saugumas. Lovoje būtinai turėtų būti įrengtos kopėtėlės ar laipteliai, kuriais vaikas galės saugiai užlipti ir nulipti. Be to, ieškokite dviaukštės lovos vaikams su apsauginėmis pertvaromis, kurios užtikrins, kad atžala miego metu neiškris iš lovos ir nesusižeis. Be abejo, kaip ir kiekvienas vaikų kambario baldas, ši lova privalo neturėti smailių kampų, pernelyg išsikišusių dalių ir būti tvirta, pagaminta iš kokybiškų medžiagų.

Viliamės, jog šie patarimai padės lengviau apsispręsti ir galėsite nudžiuginti savo vaikus patogia ir jų poreikius atitinkančia lova.