4 priežastys, kodėl verta rinktis kontaktinius lęšius

akių lęšiai, kontaktiniai lęšiai, spalvoti lęšiai

Kontaktiniai lęšiai yra puiki regos korekcijos priemonė, kurią renkasi vis daugiau žmonių. Kaip bebūtų, vis dar kyla diskusijų dėl jų efektyvumo ir naudojimo saugumo. Dažniausiai šie teiginiai atsiranda dėl neteisingos informacijos ir paprasčiausios baimės. Jeigu dar nesate tikri ir abejojate, ar lęšių pasirinkimas gali būti naudingas, pateiksime 4 priežastis, kodėl verta suteikti šansą lęšiams.

  1. Esate aktyvus žmogus

Mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti? O gal net esate profesionalus atletas? Anot „Gerilesiai.lt“ atstovų, kontaktiniai akių lęšiai išspręs visas problemas, su kuriomis susidūrėte bandydami užsiimti aktyvia veikla nešiojant akinius. Kontaktiniai lęšiai visiškai nejuda, kai atliekate galvos judesius, juos nešiodami galėsite būti visiškai ramūs, kad niekas nenukris ir nesuduš. Pamesti lęšį taip pat yra gerokai sudėtingesnė užduotis nei gali pasirodyti ir tai atsitinka ypač retai.

  1. Geresnė rega įvairiomis sąlygomis

Nesvarbu, ar lauke lis lietus, ar užklups pūga – tai nepakeis regėjimo ryškumo, nes lęšiai yra akies viduje. Taip pat nepatirsite diskomforto iš lauko įėjus į šiltos patalpos vidų – šią bėdą turbūt žino kiekvienas, turintis akinius. Be to, nešiojant lęšius pagerės periferinis matymas, nes akinių rėmeliai dažniausiai trukdo pilnai matyti tai, kas vyksta aplink. Ši savybė svarbi ne tik sportuojant, bet ir vairuojant.

  1. Galite pakeisti savo natūralią akių spalvą

Akių lęšiai, kurie gali paryškinti ar netgi visiškai pakeisti akių spalvą – pasirinkimas žmonėms, mėgstantiems keisti savo išvaizdą. „Gerilesiai.lt“ išskiria tris pagrindines spalvotų lęšių rūšis:

  • Keičiančius akių spalvą;
  • Paryškinančius akių spalvą;
  • Spalvotus lęšius vakarėliams.

Šviesių akių savininkai gali rinktis tik paryškinančiu, tamsias akis turintys jau turėtų rinktis spalvą keičiančius, o norintys šokiruoti draugus – vakarėliams skirtus lęšius. Šie lęšiai pasižymi tokiomis pačiomis funkcinėmis savybėmis, kaip ir įprasti lęšiai.

  1. Didelis pasirinkimas

Galite būti tikri, kad išsirinksite lęšius nepriklausomai nuo savo gyvenimo būdo ir akių būklės. Lęšiai gali būti pritaikyti trumparegiams, toliaregiams bei astigmatikams, o jų stiprumo pasirinkimas yra labai platus. Taip pat galima įsigyti lęšius, skirtus nešioti nuo paros, iki 3 mėnesių.

Akių lęšiai gerokai palengvins Jūsų kasdienį gyvenimą. Užsukite į „Gerilesiai.lt“ ir iš gausaus asortimento išsirinkite norimus lęšius.