5 idėjos kūrybiškam dovanų supakavimui

Dovanos – būdas pradžiuginti sau brangius žmones. Tam, kad galėtume jas įteikti, ne visada reikia specialios progos. Net ir nedidelė smulkmena gali praskaidrinti dieną ir priversti nusišypsoti. Daugelis tikriausiai sutiktų, kad prie to prisideda ir originalus dovanos įpakavimas, kurį, be to, galite sukurti patys.

1. Nedideli, mieli stiklainiukai

 

Ar kada pagalvojote, kad maži stiklainiukai yra puikios dovanų pakavimo prekės. Jie tinka tiek valgomiems, tiek nevalgomiems produktams. Jei ieškote dovanos smaližiui, į tokius indelius galite pridėti įvairių saldainių, guminukų. Sveikesnė jų alternatyva galėtų būti riešutai ar džiovinti vaisiai. Labai mielai atrodo ir nedideli medaus stiklainiukai papuošti spalvotu kaspinėliu.

 

2. Detalės iš gamtos

 

Paprastas pakavimo popierius, deranti virvelė ir medžio šakelė – tai, kas padės sukurti itin patrauklų dovanos įpakavimą. Tokios priemonės nekainuoja daug: vietoj pakavimo popieriaus galite panaudoti ir seną laikraštį, o įvairių šakelių, konkorėžių ir lapelių – prisirinkti miške. Taip supakuota dovana gali sužavėti visus gamtos mylėtojus, besirūpinančius ekologija.

 

3. Originalus užrašas

 

Jei norite dovanai suteikti individualumo, užrašykite ant jos ką nors gražaus. Tam puikiai tinka tokios pakavimo prekės kaip dėžutės, paprastas popierius ar net maišeliai. Lengviausia ant jų rašyti specialiu žymekliu, tačiau kartais praverčia ir paprastas tušinukas. Priklausomai nuo progos ar aplinkybių, galite užrašyti motyvuojančią frazę ar pačių sukurtą sveikinimą.

 

4. Lemputės

 

Nedidelės, natūralios spalvos lemputės gali papuošti bet kokią dovaną. Ši priemonė turi baterijas, todėl papildomai jos jungti niekur nereikia. Taigi, tai ne tik originalu, bet paprasta. Vienas iš lengviausių būdų įsigyti tokias lemputes – specializuotose parduotuvėse internetu. Prie tokios dovanos galite derinti korteles su palinkėjimais.

 

5. Audiniai

 

Įvairūs audiniai taip pat gali būti puiki pakavimo priemonė. Medžiaginius maišelius galite pasisiūti ir patys, panaudodami nebereikalingus audinius. Šiuo atveju gali praversti dėžutės: tokios pakavimo prekės tinka įpakuoti keletą skirtinguose maišeliuose sudėtų dovanėlių.

 

Pasinaudokite šiomis idėjomis ir sukurkite tobulą dovaną. Rankų darbo įpakavimas gali būti akcentas, kuris patrauks dėmesį ir maloniai nustebins jums brangų žmogų.