5 idėjos svetainės interjero atnaujinimui

svetainės baldai

Svetainei epitetų galima rasti daug ir labai įvairių, tačiau net ir naujausiomis interjero tendencijomis paremtas svetainės dizainas galiausiai atsibos. Jei po truputį jaučiate, kad svetainėje vyraujanti atmosfera pradeda slėgti, o įprastam knygos skaitymui vis dažniau ieškote kitos vietos nei įprastai, atrodo, atėjo laikas kažką keisti. Kaip įprasti svetainės baldai gali sužibėti naujomis spalvomis, pateikiame Jums net 5 skirtingas idėjas. Kaip jas pritaikysite savo namuose – Jūsų reikalas.

1. Perdažykite lentynas

Daugelis pirmiausia siūlyti dažyti sienas ar keisti tapetus, tačiau tai erzinantis, daug laiko suvalgantis darbas. Galima padaryti panašiai, turėti greitesnį rezultatą ir sutaupyti laiko. Ar turite svetainėje lentynų? Perdažykite jas. Raudonai, mėlynai, geltonai ar žaliai. Rinkitės tą spalvą, kuri Jums būtų gražiausia, tačiau pernelyg neerzintų. Lentynos atrodys žaismingiau ir pagyvins visą svetainės atmosferą.

2. Pakeiskite užuolaidas

Kartais viskas ko reikia, tai atnaujinti langų dekoracijas. Jas pakeitus kartais ir pabodę svetainės baldai atrodo kažkaip kitaip. Galbūt Jūsų svetainės langus dengia masyvios ir tamsios užuolaidos, neleidžiančios vidun patekti daugiau šviesos? Šviesa šioje erdvėje yra ypač reikalinga, tad jei nesugalvojate priežasties, kodėl svetainėje darosi nebejauku būti, pabandykite tas užuolaidas nuimti ir kelias dienas pabūti atviresniais langais. Jei tai padės, vadinasi radote problemos šaltinį greičiau nei manėte, kad bus galima tai padaryti.

3. Baldus papuoškite pagalvėlėmis ir pledais

Kai baldai atsibosta, tačiau jų atnaujinimui nėra papildomų finansų, gelbsti papildomos dekoracijos. Pagalvėlės ir pledai – tik vienas iš jų. Lygiai taip pat atgaivinti svetainės įvaizdį padės stilingai sėdmaišiai ar pintos daiktadėžės su žurnalų šūsnimi. Maži dalykai padeda sukurti stilingą interjerą, nepamirškite to.

4. Pakeiskite baldų kojeles ir rankenėles

Minimaliai baldus visada galima atnaujinti, ypač jei šie su kojelėmis. Atnaujinkite sofos, stalo ir komodos kojeles, spintelių rankenėles ir svetainės baldai bus tarsi nauji. Na, jei matote, kad spalvas Jūsų nebetenkina, galite bandyti išsikviesti profesionalius valytojus, kurie nesunkiai atnaujins laiko pažeistus baldų audinius. Šią paslaugą teikia „Magrės baldai“, ypač tinka tiems, kurie namuose turi būtent šio prekės ženklo baldus ir nori juos atnaujinti.

5. Papildykite svetainę foteliu

Kartais svetainėje tiesiog kažko aiškiai trūksta, o suprasti ko tiksliai – labai sudėtinga. Galbūt tai papildoma darbo vieta, o galbūt tiesiog fotelis laisvalaikiui. Kartais tai tėra vienas reikšmingas baldas, kuris ne tik pagyvina interjerą, bet ir jį papildo dar viena patogia ir naudinga funkcija. Fotelis – kaip tik ir yra. Jei manote, kad puikiai gyvenote ir be fotelio, pabandykite pagyventi su juos ir suprasti, koks praktiškas ir komfortiškas tai baldas.

Svetainės interjeras – sudėtingas. Jis greitai sensta, greitai reikalauja atnaujinimo, bet tuo pačiu – tai labiausiai naudojama namų vieta, kelianti daugiausiai reikalavimų. Jei vis tik sudėtinga apsispręsti dėl atnaujinimo idėjos, pasitarkite su šeima tarpusavyje. Tikėtina, kad kiekvienas šeimos narys turės ką pasiūlyti arba pritars bent vienai iš šių idėjų.