Apranga – efektyvi reprezentacinė priemonė

Marškinėliai, kepuraitės ar džemperiai su logotipu – tai, kas sulaukia daugelio dėmesio. Apranga yra bene viena populiariausia ir labiausiai mėgstama reprezentacinė priemonė. Tai ne tik patrauklus, bet ir praktiškas pasirinkimas. Ką verta žinoti kiekvienam planuojančiam užsisakyti būtent tokią aprangą?

 

Atsižvelkite į sezoną

 

Prieš užsisakant prekes, rekomenduojama gerai įvertinti sezoną, kuriuo jas naudosite. Pavyzdžiui, vasaros metu labai mėgstami marškinėliai trumpomis rankovėmis, kepuraitės su snapeliu. Tuo tarpu žiemos metu populiaresni džemperiai, šalikai ir kita šiltesnė apranga. Atkreipus į tai dėmesį, produktus bus išsirinkti kur kas paprasčiau. Jei planuojate, daiktus dovanoti ne po vieną, o rinkinius, verta apsvarstyti ir papildomas priemones. Šiltuoju sezonu ypač tinka gertuvės, o šaltuoju – termo puodeliai. Prie jų dera tiek šalikai, tiek džemperiai su logotipu.

 

Įvertinkite tikslinę auditoriją

 

Renkantis reprezentacinę aprangą, patartina atsižvelgti ir tikslinę auditoriją, kuriai ji bus skirta. Jei tai vyresnio amžiaus asmenys, verta apsvarstyti tamsesnes spalvas (tamsiai mėlyna, pilka, smėlio juoda ir pan.). Jaunesniems dažniausiai patinka ryškesni atspalviai (oranžinė, žalia, raudona ir t. t.). Asortimente gausu tiek neutralių, tiek žaismingų spalvų variantų, taigi, riboti savęs tikrai nereikės.

 

Priklausomai nuo auditorijos amžiaus, skiriasi ir priemonių apipavidalinimas. Tai apima užrašo stilių, norimą paveikslėlį, logotipo spalvas ir pan. Vertėtų nepamiršti ir audinio raštų. Mažuosius dažniausiai labai žavi animaciniai herojai, tuo tarpu vyresniesiems labiau patinka minimalistiniai raštai ir įdomesnės tekstūros.

 

Nepamirškite įpakavimo

 

Tam, kad džemperiai su logotipu ar kitos pasirinktos priemonės nepaliktų abejingų, verta apgalvoti ir tinkamą jų įpakavimą. Šiuo metu ypač populiarūs daugkartinio naudojimo maišeliai, kuriuos taip pat galima dekoruoti logotipu ar šūkiu. Be to, vėliau jie dažniausiai naudojami einant apsipirkti – taigi, taip didinamas ir įmonės žinomumas.

 

Jei rūpinatės tinkama savo verslo ar organizacijos reprezentaciją, jums gali praversti pagal individualų užsakymą sukurta apranga. Ją vertina tiek vyresnė, tiek jaunesnė auditorija. Tam, kad pataikytumėte tiesiais į dešimtuką, nepamirškite įvertinti ir sezono. Tuomet beliks išsirinkti norimas priemones (spalvą, medžiagą) ir jų apipavidalinimo būdą.