Ar paklausus įmontuojamas šaldytuvas?

Įmontuojamas šaldytuvas

Įmontuojamas šaldytuvas tapo labai populiarus ir dažnoje šiuolaikinėje, modernioje  virtuvėje jį galite pamatyti. Jeigu norite neatsilikti nuo draugų, norite būti modernus, šiuolaikinis ir madingas – įmontuojamas šaldytuvas kaip tik jums. Jeigu jūs dar neturite šaldytuvo ir nusprendėte jį įsigyti- pats laikas jais pasidomėti. Įmontuojamas šaldytuvas– modernus, įvairių spalvų ir dizaino, įvairių gamintojų ir skirtingų kainų. Internetinėse parduotuvėse, buitinių prekių parduotuvėse, prekybos centruose rasite didelį  šių buitinių prietaisų pasirinkimą.

Vienas iš geriausių vokiečių gamybos – įmontuojamas šaldytuvas ,,Miele“. Šis įmontuojamas šaldytuvas yra su NoFrost šaldikliu ir tinkamas montuoti šalia kito įmontuojamo prietaiso, padarant Side-by-Side tipo junginį.  Šis įmontuojamas šaldytuvas yra A++ klasės (230 kWh per metus / 0,628 kWh per 24 h). Naudojama talpa – net 255 l (šaldytuvo skyriaus 193 l + NoFrost šaldiklio 62 l (3 permatomi stalčiai).  Šis įmontuojamas šaldytuvas turi elektroninį sensorinį valdymą TouchControl, skaitmeninį LCD displėjų. Miele modernus įmontuojamas šaldytuvas turi DynaCool ventiliatorių šaldytuvo skyriuje, naujo tipo apšvietimą – FlexiLight, yra daržovėms skirtas stalčius.  Šiuolaikinis įmontuojamas šaldytuvas turi  atskirą šaldytuvo ir šaldiklio zonos temperatūrų reguliavimą. Būtent šis įmontuojamas šaldytuvas turi 2 metų garantiją.  Kaina, vis dėlto, nėra maža – 1929 eurai. Tai brangus, prabangus ir galingas įmontuojamas šaldytuvas.

Įmontuojamas šaldytuvas gali būti visokių matmenų, jis gali būti pritaikytas bet kokio didumo virtuvei. Įmontuojamas šaldytuvas yra puikaus dizaino, yra priderinamas prie virtuvės interjero, o tai lemia du kriterijai. Įmontuojamas  šaldytuvas yra stilingesnis virtuvės sprendimas, jis vieningiau integruojasi, kuomet stacionarus labiau išryškėja visoje virtuvės erdvėje. Tokius šaldytuvus renkasi žmonės, norintys turėti talpesnį šaldytuvą. Jeigu žmonės gyvena nuosavame name, kotedže ir turi daugiau vietos, tada dažnas pasirinkimas yra ištisinis įmontuojamas šaldytuvas be kameros virtuvėje, o garaže ar pagalbinėje patalpoje pastatomas šaldiklis. Sudėjus gaunamas didesnis litražas nei perkant vieną stacionarų šaldytuvą. Įmontuojamas šaldytuvas yra šiek tiek brangesnis. Įmontuojamo šaldytuvo kainą nulemia du dalykai. Visų pirma, svarbu, ar įmontuojamas šaldytuvas turi elektroninį (mygtukai/sensorinis) ar mechaninį (rankenėlės) valdymą.

Kitas svarbus aspektas – durų tvirtinimas. Jeigu įmontuojamas šaldytuvas turi savo vyrius, jis yra brangesnis. Jei šaldytuvo vyrius pritvirtins meistras, įmontuosiantis jūsų šaldytuvą į baldus, tuomet jo kaina bus pigesnė. Toks įmontuojamas šaldytuvas perkant visada būna baltas, kadangi ant jo tvirtinsis tokios pat spalvos plokštė kaip ir kitų virtuvės baldų. Prie didelių firmų šaldytuvų dirba patyrę dizaineriai, todėl šis virtuvės komponentas- įmontuojamas šaldytuvas- gali estetiškai pakelti ar papildyti bendrą patalpos dizainą. Dažniausiai įmontuojamas šaldytuvas dažomas šaltesnėmis, baltos, pilkos ar tamsesnių atspalvių kombinacijomis, tačiau šaldytuvo funkcinės kokybės tai nelemia, todėl estetinis pasirinkimas priklauso nuo pirkėjo skonio ir estetinių reikalavimų. Modernus, puikaus dizaino įmontuojamas šaldytuvas papuoš tiek dideles erdves turinčias, tiek mažas patalpas.