Ar tikrai žinote, kokio Jums reikia antspaudo?

biurogidas.lt

Antspaudas tiek senovėje, tiek dabar yra didelę galią ir reikšmę turintis dalykas. Jo pagalba yra patvirtinami svarbūs dokumentai, identifikuojami siuntiniai. Antspaudus naudoja ne tik įmonės ar viešosios įstaigos, jie taip pat gali būti asmeniniai. Visgi, tokiu atveju skirsis ne tik antspaudo forma, bet ir tipas, galų gale atliekama funkcija taip pat skirsis. Tad renkantis antspaudą vertėtų plačiau pasidomėti jų rūšimis ir atliekamomis funkcijomis. Tad kaip žinoti, kokio Jums reikia antspaudo?

Antspaudų rūšys

Jei pasidomėsite plačiau, iškart pamatysite, kad antspaudų galima rasti tikrai įvairių. Pateikiame dažniausiai pasitaikančias jų rūšis:

  • Paprasti antspaudai (ovalūs, apvalūs ir stačiakampiai). Veikia graviruojant tekstą ant specialios nuolat automatiškai rašale pamirkomos gumelės.
  • Mikroporiniai antspaudai. Jis beveik visada apvalios formos, laikomas metaliniame dėkle. Tekstas taip pat graviruojamas.
  • Antspaudai datai ar numeriui. Kitaip tariant tai datatoriai ir numeratoriai. Šie dažniausiai reikalingi žymėti datai ir produktų eilės numeriams.
  • Surenkami antspaudai. Mažiau populiarūs, bet mėgstami tų, kuriems dažnai tenka keisti antspaudo tekstą.

Tokių antspaudų gamyba Vilniuje užsiima specializuoti antspaudų gamintojai. Vieni tokių – „Biuro gidas“ – elektroninė kanceliarinių prekių parduotuvė.

Kokio reikia Jums?

Antspaudo prireikti gali tiek oficialiais tikslais, kaip pavyzdžiui, kuriant naują įmonę ar atnaujinant esamas kanceliarines priemones biure, tiek asmeniniais, pavyzdžiui, siekiant sukurti asmeninį giminei skirtą antspaudą. Tad pirmiausia labai svarbu žinoti, kam Jums reikia antspaudo. Dažnai pasitaiko, kad antspaudo reikia ir tiems, kurie nuolat išrašinėja sąskaitas-faktūras dirbdami su individualios veiklos ar verslo liudijimu. Tad trumpai pateikiame gaires, kuriomis vertėtų vadovautis renkantis antspaudą.

  • Ieškote paprasto antspaudo sužymėti produktų galiojimui ant prekės etikečių? Jums reikia datatoriaus.
  • Ieškote antspaudo įmonei? Rinkitės paprastą antspaudą, apvali forma – privaloma. Taip pat jam bus reikalinga speciali dokumentacija (tik tokiu atveju jis turės šiokią tokią juridinę galią).
  • Reikia vardinio antspaudo užsiimant individualia veikla? Užteks ir paprasto keturkampio.
  • Ant Jūsų stalo guli bent 3 antspaudai su skirtingais tekstais? Pakeiskite juos į vieną surenkamą antspaudą.
  • Norite prabangiau atrodančio, juridinę galią turinčio antspaudo? Rinkitės mikroporinį.

Biuro Gidas“ antspaudų gamyba Vilniuje, šalies sostinėje, pasitiki tiek didžiausių įmonių vadovai, tiek privatūs asmenys. Išsirinkite Jums tinkamiausią.