Ar verta keliauti tarpmiestiniais maršrutais?

tarptautiniai maršrutai, mergina autobuse, kelionė autobusu

Tarpmiestiniai maršrutai jungia tiek didžiuosius Lietuvos miestus, tiek mažesnius, ir suteikia galimybę keliauti daugiau nei 50-čia krypčių vien tik mūsų valstybėje. Maršrutų yra labai įvairių, priklausomai nuo skirtingų vartotojų poreikių. Keliauti šiais maršrutais galima ir naktimis bei šventinėmis dienomis, o klientų aptarnavimo centras taip pat dirba visą parą. Iškilus klausimams, su specialistais dažniausiai galima susisiekti tiek elektroniniu paštu, tiek telefonu ar SMS žinutėmis. Kelionės metu autobusai sustoja tarpinių miestų stotelėse, kur yra proga trumpam pamankštinti kojas ir prasiblaškyti. Laikui bėgant tokio tipo kelionės tampa vis patogesnės, pigesnės, o tarpmiestiniai autobusai bei mikroautobusai – vis modernesni.

 

Ką daryti, kad kelionė neprailgtų?

 

Net ir mūsų nedidelėje valstybėje kelionė nuo vieno Lietuvos krašto į kitą gali užtrukti gana ilgai. Tarpmiestiniai maršrutai nuo Vilniaus iki Kauno ar Klaipėdos dažniausiai trunka nuo 1 iki 3 ar net 4 ilgų valandų, kurias reikės praleisti autobuse. Vienas iš privalumų, padėsiančių nenuobodžiauti – moderniuose autobusuose įrengtas nemokamas bevielis internetas. Jis pravers ir darbo poreikiams, ir įvairioms pramogoms, palengvins tolesnį kelionės planavimą bei užtikrins, kad laikas prabėgtų nepastebimai. Šiuolaikiškuose autobusuose taip pat įrengti ir multimedijos centrai su gausiu filmų, muzikos bei elektroninių leidinių pasirinkimu.

 

Taip pat galite nesijaudinti, kad išsikraus jūsų mobilus telefonas, nešiojamas kompiuteris ar planšetė, nes prie kiekvienos sėdynės yra įrengti elektros lizdai, leisiantys pasikrauti jūsų elektroninius prietaisus. Dar vienas privalumas, pagerinsiantis kelionės kokybę, yra galimybė autobuse individualiai reguliuoti vėdinimo sistemą. Taigi, keliauti šiandien tikrai yra patogu.

 

Kuo reikėtų pasirūpinti prieš keliaujant?

 

Tarpmiestiniai maršrutai – tai lengvas ir patogus keliavimo būdas. Prieš keliaujant tereikia pasirinkti norimą miestą bei pasirūpinti autobuso bilietais, kuriuos galima įsigyti tiek autobusų stotyse, tiek internetu (jei nenorite stovėti eilėse). Vertėtų paminėti, kad už keliones yra galimybė atsiskaityti ir banko kortele, o studentams, vaikams iki 10 metų bei senjorams yra taikomos nuolaidos. Patogi apranga bei avalynė, knyga, vandens buteliukas ar užkandis, nedidelė pagalvėlė prireikus nusnausti taip pat padės užtikrinti patogią kelionę.