AR VERTA MOKYTIS ANGLŲ KALBĄ INTERNETU: PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI

Anglų kalba internetu, raidės, kaladėlės

Nepaisant beprotiškos rašybos ir ilgo netaisyklingų veiksmažodžių sąrašo, anglų kalba išlieka viena iš plačiausiai vartojamų kalbų pasaulyje. Ji yra pagrindinė pasaulinio mokslo, aviacijos, diplomatijos, verslo, turizmo ir interneto kalba. Šią kalbą galima mokytis mokyklose, universitetuose, organizuojamuose kursuose. Kita vertus, studijuojama anglų kalba internetu (Skrivanek.lt siūlo kalbų kursus nuotoliniu būdu) yra vienas iš populiaresnių šių dienų pasirinkimų tarp užsiėmusių, laiko neturinčių, pagal nepastovų tvarkaraštį gyvenančių ir dirbančių žmonių. Šis straipsnis Jums atsakys į klausimą, kodėl verta studijuoti šią kalbą internetu, paaiškins, kokie yra tokio mokymosi privalumai ir trūkumai.

 

Kaip tai vyksta?

 

Atrodo ne taip senai viskas buvo daug paprasčiau: norint išmokti anglų kalbą, reikėdavo užsiregistruoti į kursus ir juos lankyti. Tačiau, ar tikrai viskas buvo taip paprasta? Juk nemažai pamokų tekdavo praleisti dėl įtemptos dienotvarkės, o dėl to atsiradusių žinių spragų, kurių taip ir nepavykdavo užpildyti.

Studijuojama anglų kalba internetu (Skrivanek.lt pasirūpins Jūsų anglų kalbos žiniomis) pasižymi tuo, kad mokymosi ritmą galima pritaikyti prie Jūsų dienotvarkės. Taigi, šiuolaikinės technologijos padeda išmokti šią kalbą daug maloniau, be streso. Daugelis internetinių mokyklų siūlo savo paruoštą medžiagą, užduočių paketus, turi savo mokytojus. Dažnai anglų kalbos pamokos internetu yra pigesnės nei įprastos, nes nereikia nuomotis, išlaikyti patalpų, skirtų pamokoms. Čia pakanka tik gero internetinio ryšio, kompiuterio arba telefono.

 

Trūkumai

 

Pagrindiniai anglų kalbos internetu mokymosi trūkumai yra šie:

  • Jūs neturėsite jokių užsiėmimų, kuriuos privalėsite lankyti. Vadinasi, ar suplanuotu laiku prisėsite prie kompiuterio ir mokysitės, priklausys tik nuo Jūsų pačių užsispyrimo ir noro išmokti anglų kalbą.
  • Nėra mokytojo, kuris visada būtų šalia. Mokytojo šalia galbūt ir nebus, tačiau su juo visada galėsite susisiekti internetu. Paprastai mokyklos, kuriose studijuojama anglų kalba internetu (Skrivanek.lt“siūlo įvairių kalbų kursus nuotoliniu būdu), siūlo aukštos kvalifikacijos anglų kalbos dėstytojų paslaugas, su kuriais galima susisiekti pokalbių programų pagalba.
  • Mažiau galimybių mokytis kalbėti anglų kalba. Dėl suprantamų priežasčių, anglų kalbos užsiėmimų internetu metu, yra mažiau progų vystyti pokalbius anglų kalba, o tai reiškia, kad turėsite mažiau galimybių ir mokytis tinkamo žodžių tarimo.

 

Privalumai

 

Pagrindiniai anglų kalbos mokymosi internetu privalumai yra šie:

  • Naudotis internetinėmis platformomis ir mokytis, galite bet kur, juk Jums nebūtina ateiti į klasę konkrečiu laiku.
  • Mokymosi platformos yra pritaikytos ir mobiliesiems telefonams, planšetėms, kurie turi internetinį ryšį.
  • Nėra nustatyto tvarkaraščio. Mokydamiesi užsienio kalbą internetu ir turėdami rankose telefoną, gilinti savo žinias galite ir viešajame transporte, ar laukdami skrydžio, ar bet kuriuo Jums patogiu metu.
  • Mokymasis internetu paprastai kainuoja pigiau.

 

Jei nusprendėte mokytis anglų kalbą, darykite tai šiuolaikiškai naudodamiesi internetu. Neabejojame, kad toks mokymosi būdas leis Jums pasiekti greitų ir kokybiškų rezultatų.