Atšvaitas – geriausias draugas kelyje namo

atšvaitai su logotipu, šviesa, saugumas

Tamsiu paros metu vaikų ir suaugusių žmonių saugumas yra tai, kam turėtų būti skiriamas didelis dėmesys. Saugumui užtikrinti buvo sukurti atšvaitai, kurie padidina žmogaus matomumą tamsiu paros metu. Atšvaitų pasirinkimas itin didelis. Mirksintys ašvaitai, atšvaitai ant rankų, atšvaitai su logotipu – tai tik keletas aštvaitų tipų. Taigi, kokia yra atšvaito nauda?

Užtikrintas vaikų saugumas

Šaltuoju metų laiku ryte ir vakare būna žvarbu ir tamsu, šviesa džiugina trumpai. Vaikams iš draugų namų ar mokyklos tenka eiti jau sutemus, dėl ko saugumo klausimas pasidaro itin svarbus. Tėvams dažnai tenka nerimauti dėl to, ar jų vaikas saugiai grįš namo.

Vaikams yra atšvaitai yra būtini. Nesvarbu ar tai atšvaitas ant kuprinės, ar sulankstomas atšvaitas ant rankos – tai stipriai sumažina riziką patekti į nelaimingą atsitikimą. Visiems žinoma, jog maži vaikai yra judrūs, kiek išsiblaškę ir kartais neatsargūs. Užtenka kelių sekundžių skaudžiai nukentėti. Atšvaitai su logotipu – puikus pasirinkimas vaikams. Įvairūs logotipai, formos, spalvos patiks kiekvienam vaikui.

Didesnis matomumas kelyje

Netiesa, jog atšvaitus turėtų naudoti tik vaikai. Nesvarbu, žiema ar vasara – suaugę žmonės daug laiko praleidžia darbe ir namo eina tik sutemus. Dažnai tenka skaityti straipsnius, kuriuose rašoma, jog pėstysis pateko į nelaimingą atsitikimą dėl to, kad nepasirūpino atšvaitu. Tamsoje matomumas yra blogas – mašinos vairuotojams pasidaro sudėtinga pastebėti keliu ar šaligatviu einančius žmones. Tai kelia nerimą ir pėsčiajam, ir vairuotojui. Atšvaito turėjimas gali padėti išvengti nelaimingo atsitikimo, o jį nusipirkti nereikia daug išlaidų.

Maloni detalė

Atšvaitas tai ne vien saugumą užtikrinanti priemonė, tai gali būti ir stilinga bei žaisminga detalė. Spalvų ir formų gausa leis išsirinkti atšvaitą, kuris bus lengvai priderinama prie bet kokios aprangos.

Priemonė padidinti įmonės žinomumą

Atšvaitas taip pat gali būti reikšminga ir efektyvi priemonė didinti įmonės matomumą. Kaip ir įmonės puodeliai su logotipu, graviruoti antspaudai, taip ir atšvaitai gali būti su įvairiais užrašais ar įmonės logotipu. Tai yra kiek oficialiau nei asmeniniai atšvaitai, tačiau būtent to reikia įmonėms ir jų reprezentavimui.

 

Atšvaitų pasirinkimas didelis – mirksintys, sulankstomi atšvaitai, atšvaitai su logotipu ir dar daugiau. Nesvarbu vyras ar moteris, vaikas ar suaugęs žmogus – atšvaitas gali būti pritaikytas kiekvienam. Tai ne tik užtikrina saugumo jausmą tamsiu paros metu, bet ir gali tapti malonia stiliaus detale. Visgi svarbiausia, kad tai gali padėti išvengti daug nelaimingų atsitikimų.