Automobilio indikacinei lemputei užsidegus

Variklių remontas Kaune, variklių remontas

Jei atvirai, tikrai negaliu teigti, jog esu technikos specialistas. Terliotis prie automobilio variklio ar kitų komponentų neturiu nei reikiamų įgūdžių, nei pakankamai laiko. Žinoma, stengiuosi laiku atlikti bazines priežiūros procedūras, tračiau kilus kažkokioms problemoms mano rankos jau tampa surištos ir tenka keliauti pas specialistus į servisą. Variklių remontas Kaune atliekamas daugelyje vietų, tačiau stengiuosi visuomet keliauti ten, kur paslaugos manęs dar nenuvylė. Taip nutiko, jog vieną dieną netikėtai užsidegė lemputė, indikuojanti, jog reikia nedelsiant patikrinti variklį. Kaip paaiškėjo vėliau, ne be reikalo.

Visuomet klausykite automobilio

Galbūt tai bus prasta analogija, tačiau automobiliai, kaip ir moterys, siunčia tam tikrus signalus. Jeigu jie yra ignoruojami, tuomet gali kilti problemų. Serviso technikai išskyrė keletą automobilio veikimo požymių, kurie turėtų priversti susirūpinti ir pristatyti transporto priemonę diagnostikai.

  • Dūmingumas ir dūmų spalva. Padidėjęs dūmingumas rodo, jog yra variklių problemų. Ypač dėmesį atkreipti reikia į dūmų spalvą: balti dūmai indikuoja, kad į variklio skyrių nuteka aušinimo skystis, juodi – kad sunaudojama pernelyg daug kuro, o mėlyni – kartu su kuru deginamas ir tepalas;
  • Variklių remontas Kaune, tiek kituose miestuose kainuos brangiai, jei nekreipsite dėmesio į kalimą ar stuksenimą primenančius garsus, girdimus iš variklio skyriaus. Dažnai tai gali nebūti labai rimta problema, tačiau nusprendę su ja važiuoti toliau, rizikuosite rimtais variklio taisymo darbais;
  • Blogas variklio darbas laisva eiga, sumažėjusi trauka. Jeigu automobilis trūkčioja važiavimo metu arba riedant laisva pavara, tikėtina, jog yra variklio problema, kurią reikės pašalinti. Variklio trauka natūraliai gali sumažėti ilgos eksploatacijos metu, tačiau jeigu automobilis yra sąlyginai naujas ir pastebėjote ryškų galios skirtumą, reikia nedelsiant nustatyti gedimą.

Kodėl būtina laiku atlikti variklio diagnostiką?

Jei norite įsitikinti, kiek gali kainuoti variklių remontas, Kaune ar bet kuriame mieste esantys variklių meistrai mielai papasakos, kokią žalą neretai padaro apleistos bėdos, kurių išsprendimas laiku būtų atsiėjęs keliariopai mažiau. Pavyzdžiui, jeigu būčiau nusprendęs važiuoti dar kelis šimtus kilometrų su savo automobiliu, veikiausiai, būtų reikėję papildomai keisti dar keletą dalių, kurios, nors ir nėra itin brangios, galutinę remonto sumą vis tiek išpūstų. Tad draugiškas patarimas visiems – jeigu nežinote, ar nesate dėl kažko tikri, nerizikuokite ir apsilankykite servise.