Baldai internetu ir iš salono: ką reikėtų žinoti?

Baldai Kaunas, amerikietiški baldai, baldai Kaune

Daugumos mūsų pečius slegia įvairūs rūpesčiai, o dienotvarkę neretai sudarinėjame minučių tikslumu, kad galėtume kuo efektyviau išnaudoti turimą laiką. Laiko atrandame dažniausiai tik būtiniausiems poreikiams, o tai, kas nėra skubu, dažniausiai atsiduria kažkur sąrašo gale ir kantriai laukia savo eilės. Tačiau šioje vietoje kaip niekad praverčia internetas, o tiksliau – internetinė prekyba. Regis, viskas paprasta: užsuki į svetainę, išsirenki ir užsisakai. Tačiau ar taip pat lengva bandant užsisakyti baldus?

Gelbėjimosi ratas

Visų pirma, reikėtų pasidomėti, ar įmonė turi tik internetinę parduotuvę, ar ir fizinį saloną. Pavyzdžiui, Amerikietiskibaldai.lt turi tiek fizinius salonus „Adorno“, tiek internetinę parduotuvę, kurioje pardavinėjami turimi baldai. Kaunas ir Vilnius – miestai, kurių salonuose galima pirmiau apsilankyti ir gyvai apžiūrėti baldus. Net jeigu ir neplanuojate įsigyti baldų iškart, galėsite būti ramūs juos užsisakinėdami internetu, nes būsite įsitikinę jų tvirtumu, medžiagų kokybe ir kitais aspektais. Aklai užsisakyti internetu gali būti išties rizikinga.

Katė maiše?

Internetinės parduotuvės gali tapti laiko ir pastangų švaistymu, jeigu neatsižvelgiama į keletą svarbių kriterijų, kurie gali nulemti, ar baldais džiaugsitės, ar norėsite jais greičiau atsikratyti:

  • Baldų estetika nuotraukose ir realybėje gali ženkliai skirtis;
  • Pristatymo ir grąžinimo sąlygos gali būti nepalankios;
  • Beveik neįmanoma įvertinti baldų kokybės;
  • Jeigu nėra pakankamai kitų klientų atsiliepimų, sunku susidaryti objektyvią nuomonę.

Daugumoje miestų yra bent po vieną ar net kelis to paties pardavėjo salonus, kuriuose pardavinėjami baldai. Kaunas – ne išimtis. „Adorno“ salonuose rasite gausų baldų asortimentą ir, reikalui esant, užsakyti baldus iš internetinės parduotuvės, jeigu neturėtumėte laiko atvykti dar kartą, tačiau baldų reikėtų jau greitu metu.

Devynis kartus pamatuot, dešimtą – pirkt

Dar vienas salonų privalumas yra tas, jog jame matysite baldus realioje aplinkoje. Matysite, kaip ant jų krenta šviesa, kaip pasikeičia apmušalo atspalvis ir t.t. Taip pat įvertinsite ir baldo proporcijas, santykį su erdve, kuris yra labai svarbus interjere, o ypač – mažuose būstuose. Viena dažniausių internetinėse parduotuvėse pirktų baldų grąžinimo priežasčių – jų neatitikimas interjere. Jeigu norite to išvengti, vertėtų ieškoti norimų baldų nuotraukų socialinėse medijose ar įvairiose svetainėse.

Pasirūpinkite, kad Jūsų namus pasiektų tinkami baldai. Kaunas – didelis miestas, tačiau verta sugaišti šiek tiek daugiau laiko ir įsigyti baldus iš „Adorno“ salono.