Burnos estetika pasiekiama dantų plombavimu

Dantų plombavimas

Dantų ligos dažniausiai yra neišvengiamos. Nors vis dar atsiranda žmonių, kurie galvoja, kad burnos ertmės problemos yra susijusios su prasta burnos higiena. Vis dėl to tai nėra visiška tiesa. Neretai dantų tvirtumas ir atsparumas labai priklauso ir nuo genetikos. Kai vienam per visą gyvenimą tenka plombuoti tik vieną dantį, kitiems tai kasmetinė procedūra. Visgi aišku, kad į plombavimą nevalia numoti ranka. Kai kitur vis dar taikomos įprastos plombavimo technikos – estetinis dantų plombavimas Kaune ir kituose didžiuose miestuose pritraukia vis daugiau ir daugiau pacientų.

Estetinis ir paprastas plombavimas – kuo jie skiriasi?

Įprastas plombavimas yra gerai žinomas ir daugeliui iš mūsų taikytas metodas. Tai odontologinė procedūra, kurios metu yra pašalinama dalis natūralių dantų audinių (kurie būna pažeisti), o jie pakeičiami specialiu plombos audiniu. Ir nors dabartinės plombos leidžia žymiai labiau atkurti plombos ir natūralaus danties spalvos vientisumą. Vis dėl to įprastas plombavimas negali pasiūlyti tokių estetikos išpildymų, kaip estetinis plombavimas.

Estetikos pavadinimą įgavęs plombavimas ne veltui taip pavadintas. Tai itin daug kruopštumo reikalaujantis odontologinis procesas, kurio metu pašalinami pažeisti danties audiniai, stengiantis išsaugoti kuo daugiau natūralaus danties tūrio. Todėl neišnyksta danties funkcijos, be to dantys tampa mažiau jautrūs. Sukuriamas atsparesnio danties prototipas. Atliekamas estetinis dantų plombavimas (Kaune, Vilniuje) neretai prilyginamas menininko darbui, kadangi danties struktūra atkuriama labai preciziškai. Naudojamos medžiagos yra labai artimos natūralaus danties savybėms. Todėl šiuo plombavimu ne tik galima atkurti natūralų dantų blizgesį, danties formą, bet ir spalvinį toną bei skaidrumą. Taip estetinis išpildymas tampa beveik neribotu ir leidžia pateisinti pacientų poreikius.

Procedūra tinkama ne visada

Nors estetinis plombavimas ir skamba patraukliai, tačiau ši procedūra tinka ne visiems. Ji gali būti taikoma jei dantys yra pažeisti ėduonies, nuskilę, netenkina dantų forma (pavyzdžiui ilgis), turite didelius tarpus tarp dantų. Vis dėl to jei dantis iš esmės pažeistas – teks tenkintis įprastu plombavimu. Kuris pats savaime nėra blogas ir yra efektyvus, tačiau pilnai neišpildo estetinių reikalavimų.

Ilgaamžiškumas

Kaip teigia specialistai – estetinis plombavimas Kaune ir kituose miestuose užsitarnavo savo vietą po saule, nes preciziškas ir kruopštus darbas visada yra vertinamas. Ypač jei tai tenka patirti savo kailiu. Tinkamai atliktas plombavimas yra ilgaamžis ir efektyviai veikia 10 metų, o tai gan ilgas laiko tarpas pilnai pateisinantis odontologinės procedūros kainą.

Išbandykite estetinį plombavimą ir džiaukitės natūraliai atrodančiais, sveikais dantimis. Tegul jūsų veidą puošia laiminga šypsena!