Butas nuomai: kaip pasiruošti?

lovos, nykus kambarys, buto baldai

Jei ruošiatės nuomoti butą, greičiausiai turite galybę reikalų – juk reikia paruošti dokumentus, pasidomėti kainomis, galų gale – ir rasti nuomininkus. Visgi ties paskutine dalimi daug kas užstringa. Priežasčių gali būti daug: ir per aukšta kaina, ir blogas susisiekimas. Tačiau labai dažnai rūpesčių kyla dėl elementarių dalykų, pavyzdžiui, miegamajame nėra nei dvigulės, dviaukštės, nei paprastos lovos. Tad pasirūpinkite viskuo, net smulkiausiomis detalėmis.

 

Vieta – vienas lemiamų kriterijų

 

Butas šiandien turi būti įrengtas kuo patogesnėje vietoje. Visgi nereikia manyti, kad šalia būtinai turi būti viešojo transporto stotelė. Juk šiandien nemažai žmonių vairuoja, tad nesunku pasiekti objektus įvairiose vietose.

 

Vieta svarbi kiek kitu atžvilgiu. Nors vairuoja kone kiekvienas, visgi norisi, kad viskas būtų kuo patogiau. Vargu, ar kas norės kraustytis ten, kur atstumas iki artimiausios parduotuvės siekia kelis kilometrus. Tad jei pas jus taip yra, ruoškitės viską apgalvoti ir išryškinti kitus, ypatingus gyvenamosios vietos privalumus.

 

Kaip įrengti butą?

 

Be galo svarbu, kad bet koks, net ypač geroje vietoje esantis butas būtų patogus, tinkamai įrengtas. Didžioji dalis žmonių nori, kad jiems nebereikėtų sukti galvos dėl dvigulės ar net dviaukštės lovos, spintų, kėdžių, stalų ir kitų esminių baldų. Buitinė technika taip pat yra vienas didelių privalumų.

 

Pasistenkite, kad visas butas pasižymėtų nuosekliu, patraukliu interjeru. Žinoma, nuomininkai greičiausiai patys atsiveš visokių detalių, daiktų. Tačiau tam tikras vientisumas jau turi būti ir tokiuose namų „griaučiuose“. Nereikia kažko labai ištaigingo – tegul aplinka būna gana neutrali, lengvai pritaikoma skirtingiems poreikiams. Pavyzdžiui, dažykite sienas natūraliomis, pastelinėmis spalvomis, grindis išklokite mediena, pasirinkite baldus iš vienos ar dviejų kolekcijų.

 

Nuomininkų paieška

 

Jei norite atrasti gerus nuomininkus ir tai padaryti greitai, reikia tinkamai paruošti ir skelbimą. Jame derėtų akcentuoti, išskirti visus privalumus. Pavyzdžiui, jei bute yra net kelios lovos, talpi spinta, natūralios medienos grindys, dideli langai su uždangomis, tamsusis kambariukas, balkonas, nauja buitinė įranga ir panašiai, į tai tiesiog būtina atkreipti dėmesį.

 

Panašiai yra su nuotraukomis, patikėkite, jos – tikrai būtinos. Fotografuokite butą skirtingais rakursais, ir būtinai – dieną, kai viskas gerai matosi, pati aplinka yra šviesi. Be to, pridėkite raiškias nuotraukas.

 

Tinkamai ir atidžiai pasiruošę tikrai galite rasti nuomininkus greitai. Svarbiausia – prisitaikyti prie rinkos poreikių ir nuoširdžiai pasirūpinti viskuo, kas būtina.