Dantų protezai sugrąžins džiaugsmą gražia šypsena

dantų protezai kaina, dantys, sveikata

Dantų netenkama dėl pačių įvairiausių priežasčių. Tai gali būti genetinės problemos, netinkama burnos higiena, sutrikusi sveikata ar nelaimingas atsitikimas. Gyvename laikais, kai turime galimybę susigrąžinti prarastą pasitikėjimą savimi bei įprasta išvaizdą – vėl džiaugtis gražia išvaizda bei šypsena padės dantų protezavimas. Kaina dažnai yra faktorius, kuris žmones atbaido nuo šio pasirinkimo, tačiau kodėl, vis dėl to, yra verta investuoti į šią procedūrą?

 

Džiaugsitės gyvenimu lyg nieko nebūtų nutikę

 

Netekus dantų atsiranda ne vienas nepatogumas. Tampa nemalonu ir nepatogu šypsotis, gali tapti net sunkiau kalbėti. Taipogi atsiranda sunkumų valgant, kramtant maistą. Protezų tipai būna įvairūs – anksčiau gan populiarūs buvo išimami, tačiau šiais laikais, tobulėjant odontologijos sričiai, atsiranda galimybė ir ilgesniam laikui džiaugtis atnaujinta šypsena. Svarbu paminėti, kad dantų protezavimas, nors ir gali kainuoti daugiau, yra kokybiška ir jums gyvenimo džiaugsmą galinti sugrąžinti procedūra. Vyresnio amžiaus žmonėms dažnai patogesnis išimamo tipo dantų protezavimas. Kaina svyruoja priklausomai nuo kiekvieno paciento atvejo. Jis kiekvienas unikalus ir skirtingas, priklauso nuo situacijos rimtumo bei sudėtingumo.

 

Priežiūra – vienas svarbiausių aspektų

 

Tinkamai rūpinantis protezais jie jums tarnaus ilgą laiką ir nekels jokio diskomforto. Svarbu rūpintis ir jais, ir tikrais savo dantimis, burnos higiena – reguliariai lankykitės pas odontologą, stenkitės valyti dantis du kartus per dieną, naudoti dantų siūlą bei burnos skalavimo skystį. Kiekvieni protezai reikalauja skirtingos priežiūros, apie tai visuomet galite pasikonsultuoti su specialistu, kuris atliks jums šią procedūrą.

 

Neatskirsite nuo tikrų dantų

 

Šiais laikais medicina itin pažengusi į priekį – niekas nepastebės, kad gražios jūsų šypsenos kaltininkas – dantų protezavimas. Kaina atitinka kokybę – turėkite tai omenyje. Investuoti į šią procedūrą apsimoka, kadangi protezai gaminami itin atsakingai ir profesionaliai, atrodo labai natūraliai, yra tvirti ir stiprūs. Jie gaminami iš medžiagų, kurios primena realaus danties sudėtį, dėl to nejausite diskomforto.

 

Taigi, jei dėl sveikatos priežasčių ar nelaimingo atsitikimo netekote dantų – rinkitės dantų protezus. Nepasigailėsite – į jūsų gyvenimą vėl sugrįš džiaugsmas ir galėsite laisvai šypsotis.