Efektyvus, neskausmingas ir taupus depiliacijos būdas – įmanoma?

depiliacija Vilniuje peiliukais

Nepageidaujamų plaukelių depiliacija – viena iš dažniausiai atliekamų procedūrų. Ji dažnai vargina, neretais atvejais kiekviena moteris ir jauna mergina pasvajoja apie glotnią odą be jokių pastangų. Tik pradedančios depiliuotis dažnai mėgsta eksperimentuoti ir išbandyti kelis skirtingus būdus, o štai jau kurį laiką tai darančios bandyti kažką naujo – bijo. Vienas būdas atrodo pernelyg skausmingas, kitas – pernelyg didelės terlionės. Tad kaip atrasto tą vieną, patį tinkamiausią?

Ką išbandė kiekviena?

Galima garantuoti, kad besidominčios profesionaliai atliekama depiliacija Vilniuje jau išbandė pačią paprasčiausią metodą – skutimosi peiliukus. Aišku, kiekviena juos perka skirtingus ir neretais atvejais pamiršta naudotis specialiais depiliaciniais losjonais, kurie drėkina ir maitina jautrią odą. Po depiliacijos, net ir atliktos peiliukais, ši būna ypač dirgli, tad prižiūrėti odą nereiškia tiesiog pašalinti plaukelius. Labai svarbu pasirūpinti jos būkle po procedūrų. Tai akcentuoja ir lazerinės klinikos „Era Esthetus“ gydytojai.

Visgi, nemažai merginų ir moterų pavargsta nuo kasdienių skutimosi procedūrų, o peiliukus keisti po kiekvieno skutimo dauguma irgi nenori. Juk taip svarbu gyvenime taupyti. Tad pabodus kasdien terliotis su skutimosi peiliukais ir įvairiais depiliaciniais kremais, merginos nusprendžia keliauti pas kosmetologę. Juk ji greitai ir šiek tiek (arba labai) skausmingai gali pašalinti plaukelius ilgam laikui. Na – mažiausiai mėnesiui. Vaškinė depiliacija Vilniuje – taip pat populiarus pasirinkimas. Jį taip pat išbandė tikrai nemažai įvairaus amžiaus moterų. Tačiau tai skausminga, o po mėnesio pas kosmetologę į kėdę reikės sėstis dar kartą. Po dar vieno mėnesio – ir dar. Toks būdas ne tik nemalonus odai, bet dar sudirgina ir piniginę. Išlaidos depiliacijai pradeda augtis staigiau nei galima įsivaizduoti. Ar yra dar būdų, kaip sutaupyti ir atrasti neskausmingą, bet efektyvų būdą? Taip yra!

Lazerinė depiliacija

Na taip, daugelis išgirdęs žodžių derinį lazeris ir depiliacija iškart pagalvoja apie šūsnį išleistų pinigų. Tačiau išbandžiusios nesigaili nei cento. Neskausminga, efektyvu, o ir grįžti po to reikės tik po metų. Lazeris šiluminėmis bangomis, o ne skausmingu karštu vašku sunaikina plaukelio svogūnėlį, tad plaukui ataugti prireikia nemažai laiko. Na, maždaug metų laiko. Paskaičiavus finansiškai, galbūt nueiti vieną kartą į specialisto kabinetą profesionalioje klinikoje yra daug pigiau, nei kas mėnesį lankytis kosmetologo salone? Na, rinktis Jums.