Eklektiškas interjeras – ką rinktis?

baldai Klaipėdoje, interjeras, mediniai baldai

Eklektiškas interjeras – tai, kas sužavi ir nepalieka abejingų. Skirtingų stilių žaismas ir iš pirmo žvilgsnio nesuderinami dalykai susilieja į harmoningai atrodančią erdvę. Jei ir jūs pasiilgote ryškumo, drąsių detalių, kodėl gi neišbandžius to ir savo namuose?

 

Kokius baldus rinktis?

 

Kaip ir kituose interjeruose, taip ir čia didžiausią vaidmenį atlieka baldai (Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose juos įsigyti galima Magresbaldai.lt ir partnerių salonuose). Šiuo atveju jų pasirinkimas – tikras malonumas. Spalvoti, minimalistiniai, su metalinėmis ar medinėmis detalėmis – išbandykite tuos, kurių tik geidžia širdis. Eklektiškame kambaryje galima drąsiai derinti skirtingas medžiagas, tačiau siekiant išlaikyti harmoniją patariama jų nepadauginti.

 

Skirtingų spalvų ir raštų audiniai

 

Audinių pasirinkimas taip pat labai įvairus. Jei norite ryškių detalių, rekomenduojama išbandyti sodrias, tamsias spalvas: raudoną, žalią, mėlyną ir pan. Žinoma, tokio stiliaus interjeras nebūtinai turi būti labai margas – jame puikiai atrodo ir neutralūs žemės atspalviai. Šiuo atveju geriausia žaisti su skirtingomis tekstūromis. Šiuo atveju praverčia minkšti baldai (Klaipėdoje ir kituose miestuose juos įsigysite Magresbaldai.lt salonuose), aptraukti įvairiais apmušalais. Jie gali būti lininiai, primenantys aksomą ir t. t.

 

Dėmesys apdailai

 

Išpildytai visumai sukurti reikalinga ir tinkamai parinkta apdaila: sienos, lubos, grindjuostės ir t. t. Renkantis jas galima maišyti modernius ir klasikinius elementus, taip pat skirtingas spalvas ir raštus. Pavyzdžiui, prie tamsiai rudų medinių grindų dera turkio spalvos sienos. Šis variantas turėtų patikti mėgstantiems drąsius pasirinkimus ir norintiems kažko išskirtinio.

 

Tuo tarpu norintiems kažko ne tokio ryškaus rekomenduojama rinktis dramblio kaulo spalvos parketą ir šiek tiek tamsesnes arba šviesesnes sienas. Tokiame kambaryje patraukliai atrodo tamsios medienos mediniai baldai – Klaipėdoje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste juos galite apžiūrėti Magresbaldai.lt salonuose, be to, ir internetu.

 

Išlaisvinkite savi kūrybiškumą ir sukurkite eklektiško stiliaus interjerą, kuriame jaustumėtės puikiai. Įsigykite reikalingus baldus ir aksesuarus jums artimiausioje parduotuvėje. Jei turite klausimų, drąsiai konsultuokitės. Patyrę specialistai padės apsispręsti ir išsirinkti labiausiai jūsų lūkesčius atitinkančius ir patinkančius produktus.