Funkcionali svetainė: kokia ji?

sofa lova, puodelis, knyga

Nauji namai dažniau tampa ne džiaugsminga akimirka, tačiau rimtu galvosūkiu, kaip juos įrengti ne tik stilingai, bet ir funkcionaliai. Žinoma, jog visi kambariai yra vienodai svarbūs, vis gi svetainė – vieta, kurioje praleidžiame, ko gero, daugiausiai laiko. Tam, jog ji būtų funkcionali, yra svarbu baldai, tokie kaip sofa lova ir daiktų laikymo sistemos, taip pat koks interjeras, eklektiškas ar bet kuris kitas, jame vyrauja. Taigi, apžvelkime viską iš arčiau.

 

Funkcionalus sėdimasis baldas

 

Ne paslaptis, kad vienas svarbiausių baldų svetainės kambaryje yra sofa – ji yra daugiausiai vietos užimantis kambario akcentas, ant kurio sėdi visa šeima. Nesvarbu, ar šeima didelė, ar mažesnė, svetainėje priimami svečiai, o dažnai ir tokie, kurie lieka pernakvoti. Dėl šių priežasčių, svarbu, kad šis svetainės baldas būtų ne tik stilingas, tačiau ir funkcionalus.

 

Puikus sprendimas patenkinti tiek stiliaus, tiek praktiškumo aspektus svetainėje yra sofa lova. Pastarosios pasirinkimas itin didelis, kadangi galima pasirinkti iš įvairių skirtingų spalvų, akcentų ir dizainų. Pastaroji sofa nuo kitų skiriasi tuo, jog ji atitinkamai nuo poreikių, ji gali transformuotis į sofą, o atvykus svečiams į lovą.

 

Stilingas daiktų laikymas

 

Kuomet kalba pasisuka apie daiktus, įrenginėjant svetainės kambarį pamirštama, jog jų šioje zonoje tikrai bus nemažai: tai pledai, pagalvėlės, patalynė svečiams, galbūt drabužiai ar didesni daiktai. Žinoma, puiki išeitis gali tapti spinta, tačiau toks baldas ne visuomet tinka kambario interjerui.

 

Neverta pamiršti ir pakabinamų lentynų, kurios yra tiek stilingos, tiek puikiai tinka daiktų saugojimui. Vis gi, nepamirškite, kad sofa lova taip pat gali sutaupyti vietą daiktų laikymui. Verta pabrėžti, kad joje galite laikyti ne tik tekstilės gaminius, o ir daugelį kitų: žaislus, stalo žaidimus ir kitus.

 

Svarbiausia – harmonija

 

Nesvarbu, kokius baldus pasirinksite. Visuomet galvoje turėkite, kad pastarųjų funkcionalumas turėtų derėti su visu kambario stiliumi. Derinkite spalvas, skirtingus raštus ir kitas detales, kurios kuria erdvės dizainą. Jeigu pavyks išlaikyti vientisumą, tuomet jūs laimite šią kovą.