Geriausia verslo dovana: kaip išsirinkti?

verslo dovanos, vokelis, užrašai

Profesionalumas labai svarbus kiekvienai įmonei, nepriklausomai nuo to, kokią veiklą ji vykdo. Tai turi didelę įtaką įmonės sėkmei – sklandžiam bendradarbiavimui su jau esamais klientais bei partneriais ir siekiant užmegzti naujus kontaktus. Vienas iš būdų, kaip tai įgyvendinti yra verslo dovanos. Taigi, kaip išsirinkti labiausiai jus atspindinčias ir partneriams bei klientams patinkančias?

 

Išsiaiškinkite, kas yra jūsų tikslinė auditorija

 

Veiklų, kurias vykdo skirtingos įmonės, yra labai daug (paslaugų teikimas, produktų gamyba ir t. t.). Kiekviena sritis yra specifinė ir pasižymi tam tikromis subtilybėmis, kurios atsispindi ir bendravime su klientais bei partneriais.

 

Jei jūsų tikslinė auditorija yra kiti verslininkai – komunikacija turėtų būti formalesnė, bet tai tikrai nereiškia, kad ji turi būti nuobodi. Jei pagrindiniai klientai įvairaus amžiaus jaunuoliai, bendravimas gali būti laisvesnis ir žaismingesnis.

 

Apgalvokite, kas geriausiai atspindi jus

 

Norint išsirinkti priemones, kurios geriausiai jus atspindėtų, verta apsvarstyti, kas jus išskiria iš kitų. Individualizuotos verslo dovanos gali būti dekoruotos jūsų įmonės logotipu, šūkiu ar užrašu. Būdų, kaip juos pateikti ant tam tikro gaminio yra labai daug, todėl verta išbandyti originalius ir netikėtus sprendimus.

 

Svarbu paminėti ir tai, kad priklausomai nuo dovanos tipo galima rinktis skirtingas jų spalvas. Kuriantiems rimtą įmonės įvaizdį tinka klasikinės, neutralios spalvos, tokios kaip juoda, ruda, tamsiai mėlyna ar žalia, taip pat įvairūs pilkos ar rudos atspalviai. Norintiems įnešti šiek tiek ryškumo, rekomenduojama išbandyti tokias spalvas kaip ryškiai geltona, rožinė, violetinė ir t. t.

 

Išsirinkite, ką dovanosite

 

Nustačius savo tikslinę auditoriją ir įvertinus tai, kas geriausiai jus atspindi, svarbu apgalvoti ir verslo dovanos pasirinkimą. Jų asortimentas yra labai platus, todėl išsirinkti gali net ir patys išrankiausi:

  • Užrašų knygutės ir bloknotai;
  • Rašymo priemonės;
  • Laikrodžiai;
  • Vizitinių kortelių dėklai;
  • Gertuvės, termosai ir kiti indai;
  • Dovanų rinkiniai ir kita.

Ir tai dar tik keletas galimų dovanų idėjų.

 

Apgalvojus pateiktus patarimus išsirinkti verslo dovaną, kuri atspindėtų jūsų įmonę ir paliktų gerą įspūdį kitiems, gali būti daug paprasčiau.