Idėjos kur ir kaip švęsti gimtadienį

sodybos nuoma gimtadieniui

Gimtadieniai dažniausiai svarbūs yra vaikystėje ir… perkopus 25-erius. Vaikystės laikotarpiu mažiesiems tiesiog patinka šventės ir dovanos, o štai perkopus vieną rimtesnių jubiliejų, pradeda atrodyti, kad gal laikas jau pradėti iš tiesų minėti gimtadienius. Juk… senstam? Juk kiekvieni metai svarbūs. Na, priežasčių daugelis randa pačių įvairiausių. O štai, idėjų, kaip ir kur švęsti ant žemės besimėtančių tai nerasite. Kad jų ieškoti nereikėtų Jums – kelias pateikiame mes.


Šventė namuose

Gimtadienio šventimas namuose vieniems atrodo normalu, o kitiems – atgyvena. Tačiau neretais atvejais, tai tiesiog tampa tradicija. Tradicija naudotis sodybos nuoma, tradicija ruoštis krūvą įvairiausių patiekalų, tradicija sukviesti tuos pačius žmones. Kartais tradicijų laikymasis tiesiog tampa rutina, kurios neišeina niekaip sugadinti. Kodėl? Todėl, kad tingima galvoti apie kitokias gimtadienio šventimo alternatyvas.

Švenčiant namuose egzistuoja viena žymi ir visus klaikiai erzinanti problema – namų tvarkymas viskam praūžus. Lėkščių plovimas, šiukšlių iš pakampių rinkimas, visų kampelių šveitimas ir blizginimas. Po gero gimtadienio norisi tik pailsėti tikrai ne šveisti namus. Tad mūsų siūlymas – švęsti gimtadienį netradiciškai. Ir visiškai nesvarbu – Jums sueina 25-eri ar 55-eri. Nebijokite išlįsti ir tradicijų suformuoto kiauto. Net jei planuojate naudotis sodybos nuoma – kasmet rinkitės kažką naujo. Juk tokiais būdais į gyvenimą ir ateina reikšmingi ir smagūs pokyčiai.

Idėjos nenorintiems gimtadienio įprastoje aplinkoje

Tiems, kurie šiemet jau svarsto, kaip čia tą gimtadienį būtų galima paminėti, pirmiausia siūlome nebijoti naujovių ir pamiršti apie tokius dalykus, kaip „o jei svečiams nepatiks?“. Svečiai yra Jūsų draugai, o gimtadienis – Jūsų. Tai reiškia, kad svarbiausia, jog smagu būtų Jums patiems. Taigi – kelios idėjos:

• Surenkite iškylą mieste;
• Organizuokite ekskursijas su artimiausiais žmonėmis;
• Išsinuomokite jachtą ir paplaukiokite;
• Keliaukite į žygį;

Gimtadieniai neprivalo būti apie bėgančius metus. Tegul ši šventė bus apie atradimus, naujas patirtis ir pamokas. Keliaukite, darykite tai, ko niekada nedarėte ir tiesiog stenkitės kuo daugiau patirti. Net jei tai bus teminis vakarėlis išsinuomotoje sodyboje. Juk proga apsivilkti riterio kostiumą gali pasitaikyti tik kartą per metus.