Jaukumas namuose dirbtinės šviesos pagalba

šviestuvai "Ekoliumenas" salone

Kiekvienas žino, kad tamsa namuose tikrai nesuteikia daug jaukumo. daugeliui tamsios erdvės kelia nepagrįstas baimes, šaltį ir neleidžia atsipalaiduoti. Šviesa yra pagrindinis namų jaukumo šaltinis, ir jei ši nėra natūrali, tada pasitelkti galima dirbtinę. Niekaip neapsisprendžiantiems dėl būsto apšvietimo, išskyrėme kelias idėjas.

Apšvietimo idėjos namams

Šviestuvai namuose gali būti patys įvairiausi ir tai dažniausiai priklauso nuo būsto interjero. Dažniausiai vieni jų yra bendriniai, centruojami patalpoje, o kiti – papildomi, suteikiantys daugiau jaukumo, maloniai nusiteikiantys, pagyvindami interjerą. Pastaruoju metu daugelį žmonių domina šviestuvai „Ekoliumenas“ salonuose, tad šįkart mes užsukome apsidairyti ir atrinkome kelis variantus, kurie namams suteiktų kažką daugiau nei tik dirbtinę šviesą, reikalingą darbui.

• Pakabinamų šviestuvų magija su FIX lempučių kolekcija

Sukurti išskirtinį interjerą šviestuvų pagalba visai nesudėtinga. Net jei namuose jau yra bendras, visai patalpai apšviesti sukurtas apšvietimas, pakabinamos lemputės namams visada suteikia daugiau jaukumo. jas kabinti galite bet kur – kampe, virš baro virtuvėje, laisvalaikio zonoje. Be to, galite pasirinkti ir spalvotus laidus. FIX pakabinami šviestuvai „Ekoliumenas“ šviestuvų salonuose – vieni populiariausių ir išsiskiria ypač plačia spalvine palete. Norite – kabinkite kad ir visų spalvų. Eksperimentuokite ir derinkite kelias spalvas, tegul namuose bus šviesiau, jaukiau, o Jūs jausitės žaismingiau nusiteikę.

• Mažos šviesos salelės ant sienos su sieniniais šviestuvais BORA BORA

Tiems, kurie nemėgsta pakabinamų šviestuvų ar namuose augina laidus mėgstančius augintinius, žaismingam efektui sukurti puikiai tiks ir sieniniai šviestuvai. Apvalios formos, visiškai paprastas, galbūt šiek primenantis mėnulio pilnatį, vienas jis atrodys smagiai, tačiau ant sienos sumontuosite tris, keturis ar net 5 vienodus šviestuvus skirtinguose aukščiuose, ne tik siena, bet ir visas kambarys įgaus naują įvaizdį. Tai suteiks Jūsų namams savitumo ir unikalumo, kurio namuose dažnai trūksta. Be to, ir sienų niekuo papildomai nereikės dekoruoti.

• Galaktikos efektui – skylėto gaubto šviestuvas ETERNAL

Norite svetainėje kažko dar labiau išskirtinio? ETERNAL šviestuvai „Ekoliumenas“ salonuose atrodo įspūdingai, tačiau pabandykite įsivaizduoti, kaip šie atrodys namuose, tamsų žiemos vakarą. Tai kabinamas šviestuvas, tačiau problemų kilti neturėtų, jei pakabinsite arčiau lubų. Šviesa, sklindanti pro šviestuvo gaubto skylutes suteiks nepakartojamą galaktikas primenantį efektą, kuris puikiai tiks ir jaukiems vakarams, ir vakarėlių apšvietimui.

Tikimės, kad šios idėjos įkvėpė Jus interjero atnaujinimo darbams. Prisiminkite, šviesa – tai jaukumas ir šiluma, kuri leidžia mums akimirksniu nurimti. Sukurkite atpalaiduojančią aplinką, atraskite stilingus sprendimus.