Jubiliejaus dovanų idėjos

žiedas su safyru, moteris ant suoliuko, vandenynas

Artėja mylimosios jubiliejus? Ko gero, galvoje sukasi daugybė minčių, o esminė – kaip ją pasveikinti taip, kad atsimintų ne tik ateinančią dešimtį metų, bet ir visą likusį gyvenimą. Laimei, tai tikrai įmanoma. Viskas, ko reikia – tai apgalvoti merginos pomėgius ir atsižvelgti į juos renkant dovaną ar sveikinimo būdą. Pateikiame kelias įdomias idėjas.

 

Žiedas

 

Žiedas su safyru ar kitu brangakmeniu – tai, kas labai stipriai neįpareigos, tačiau tuo pačiu atskleis rūpestingumą ir dėmesingumą. Be to, tai tokia dovana, į kurią kaskart pažvelgusi moteris pagalvos apie jus.

 

Renkantis tokį žiedą naudinga nepamiršti įvertinti dydžio ir dizaino. Pagalvokite, ar moteriai labiau patiks kuklus, ar ekstravagantiškas žiedas. Svarbus ir lankelio plotis, ir paties brangiojo akmens dydis. Be to, šiandien galima įsigyti net žiedų derinių – dailiai ant pirštų atrodo po kelis sumauti papuošalai.

 

SPA

 

Jei mergina jau kurį laiką skundžiasi nuovargiu, įtampa, palepinkite ją. Galite ir patys atlikti masažą, atpalaiduoti. Visgi jei nepasitikite savo žiniomis, tiesiog padovanokite jai abonementą, savaitgalį SPA centre. Beje, čia netgi galima įteikti antrąją dovanos dalį, kuria galėtų būti tas pats žavingas žiedas su safyru.

 

Kelionė

 

Jei jubiliatė seniai kur nors keliavo ir tiesiog dievina tai daryti, kodėl nepadovanojus jai kelionės? Nebūtina traukti į šiltuosius kraštus. Laimę galima patirti ir vos išvykus į kitą miestą ar netolimą užsienio šalį – pavyzdžiui, Estiją, Lenkiją ar Latviją.

 

Nusprendę įteikti tokią dovaną nepamirškite, kad veikla ir kryptis turi atitikti moters pomėgius. Taigi, įvertinkite, ar ji labiau mėgsta pabūti ramiai, ar traukia į ekskursijas, ar jai patinka naktiniai klubai, ar romantiškos vakarienės. Taip lengviau rasite ir nakvynės vietą, ir susiplanuosite visą dienotvarkę.

 

Kas nors sentimentalaus

 

Filmas, kuriame pristatomos jos vaikystės nuotraukos, įrėmintos brangiausios akimirkos, medalionas, papuošta judviem svarbi miesto vieta – vos kelios idėjos. Sentimentu gali būti ir jau minėtas žiedas sus safyru – tereikia luktelti, kol jis taps simboliu.

 

Jei įsiklausysite į moters norus, poreikius ir lūkesčius, dovaną sugalvosite tikrai nesunkiai. Paskirkite tam dėmesio – jubiliatė pastangas tikrai atsimins ilgai.