Ką verta žinoti apie dantų implantus?

Dantų implantai, odontologijos paslaugos, dantų gydymas

Dantų implantai – išeitis tiems, kurie nori džiaugtis sveika ir gražiai atrodančia šypsena. Norint pasiekti geriausią rezultatą, verta pasikliauti specialistais, kurie išmano savo darbą ir gali užtikrinti sklandų ir kokybišką gydymą. Taigi, ką vertėtų žinoti kiekvienam, planuojančiam pasinaudoti tokia paslauga?

 

Kam gali būti implantuojami dantys?

 

Šiuolaikinė įranga leidžia greitai ir patikimai nustatyti, kam galima ir kam nerekomenduojama naudoti dantų implantų. Žvelgiant iš medicininės pusės yra išskiriamos trys pagrindinės sėkmingo proceso sąlygos ir tai yra:

 

  • gera paciento sveikata,
  • tinkami kiekybiniai ir kokybiniai danties kaulo duomenys,
  • minimali alerginių reakcijų tikimybė konkrečiam pacientui.

 

Įvertinus šiuos aspektus, galima įvertinti procedūros atlikimo galimybę.

 

Tam, kad viskas vyktų sklandžiai, o dantų implantai būtų ilgaamžiai, kiekvienas pacientas yra išsamiai ištiriamas. Atliekamas burnos ertmės būklės įvertinimas, kurio metu nustatoma, ar pakanka kaulinio audinio, kuris būtinas implantui įsriegti. Svarbu ir tai, kad jo tankis būtų pakankamas.

 

Rizikos veiksniai, kurie gali turėti įtakos procedūrai yra tokios ligos kaip: cukrinis diabetas, kraujo krešėjimo sutrikimai, reumatas. Gijimą gali apsunkinti ir tam tikri veiksniai, pavyzdžiui, rūkymas.

 

Kaip atliekama operacija?

 

Dantų implantavimo operacija yra ambulatorinė ir dažniausiai atliekama taikant vietinę nejautrą, dėl ko nejaučiamas skausmas. Visų pirma yra šiek tiek atkeliamos dantenos ir naudojant specialų grąžtą padaroma ložė implantui. Jos plotis ir gylis yra nustatomas individualiai, atsižvelgiant į paciento fizionomiją.

 

Dantų implantai į šią ertmę įsukami maždaug per 30 min., o ant jų užsukama gijimo galvutė. Po šio žingsnio gleivinė yra grąžinama atgal ir susiuvama. Daugeliu atvejų atviros žaizdos nelieka. Reikalui esant gali būti paskiriama pooperacinė apžiūra, kurios metu išimami siūlai ir įvertinamas žaizdos gijimas.

 

Jei praradote dantį ir norite jį atkurti, ši odontologinė procedūra yra tai, ko jums reikia. Nedvejokite ir kreipkitės pagalbos į šios srities specialistus. Jie įvertins situaciją ir paskirs jums reikiamą gydymą. Šypsena – gražiausias mus puošiantis aksesuaras, todėl nesivaržykite ir nepraleiskite progos vėl džiaugtis ja.