Kaip atstatyti krūtinę po nėštumo?

Visi puikiai žinoma, kaip moterys jaučiasi po nėštumo dėl savo kūno. Ir tai nėra liūdesys ar nusivylimas be priežasties – krūtinė po gimdymo, žindymo ir viso nėštumo suplokštėja, praranda formą, nusvyra ir sunyksta. Tai tikrai nekelia pasitikėjimo savimi, o net gi labai jį sumažina. Tačiau, pasak Svplastic.com atstovų, yra tai galinti ištaisyti priemonė – krūtų pakėlimas. Kviečiame su juo susipažinti iš arčiau.

Kas yra krūtinės pakėlimas?

 

Kai yra pakankamai krūtinės audinio, iš jo yra formuojama pilnesnė krūtinė ir ji pakeliama. Taip pat operacijos metu yra pakeliama ne tik krūtinė, tačiau ir spenelis, o tai leidžia suformuoti dailiai atrodančią, natūralią ir pilnesnę krūtį. Faktas tas, kad šiuo būdu pasiekiamas natūraliai atrodantis rezultatas. Vis gi, jei norimam dydžiui pasiekti nepakanka audinio, tuomet papildomai naudojamas krūties implantas.

 

Kaip vyksta operacija?

 

Visų pirma, krūtų pakėlimas vyksta atliekant bendrinę nejautrą. Per operaciją visada nupjaunamas ir pakeliamas spenelis ir nuo to, kiek nusvirusi yra krūtis, priklauso krūtų pakėlimo būdas, o jų yra 3 – tai „T“ forma, ovalus ir vertikalus. Kiekvienas skirtingas būdas priklauso, kokios formos krūtinė yra dabar.

 

Kokios rizikos?

 

Kaip ir visos operacijos, taip ir krūtų pakėlimas turi tam tikras rizikas. Pavyzdžiui, viena iš jų, bloga reakcija į anesteziją. Žinoma, tam tikrą laiko tarpą operuotos vietos tinimas, jautrumo sumažėjimai (ypatingai spenelio) taip pat tikėtini po procedūros. Kaip pažymi Svplastic.com, kartais gali pasitaikyti net gi kraujavimas, infekcija, randų ryškumas.

 

Kokių rezultatų galima tikėtis?

 

Iš tikrųjų, pirmieki pokyčiai pastebimi iškart po operacijos. Krūtų pakėlimas, pasak Svplastic.com specialistų, suteikia jaunatvišką išvaizdą, o galutinis vaizdas matomas jau po kelių mėnesių. Nors poveikis ilgalaikis, tačiau tokie veiksniai kaip svorio kritimas, nėštumas bei kiti turi įtaką tolimesnei krūtų formai.

 

Taigi, jeigu nesate patenkinta savo krūtų išvaizda po nėštumo, tai lengvai galite pakeisti chirurginiu būdu, kuris suteikia ilgalaikį natūralų efektą.