Kaip dailiai atrodyti laisvalaikiu?

laisvalaikio batai, dvi poros, parkas

Laisvalaikiu kaip niekad norime jaustis patogiai. Juk tai – veiklos, susijusios su mūsų gera savijauta, komfortu, judėjimu. Teisingai, čia kalbame ne vien apie koncertus ir spektaklius, bet ir apie pasivaikščiojimus gamtoje, mieste. Tuomet ir laisvalaikio batai, ir aksesuarai turi būti tokie, kad užtikrintų visapusiškai gerą savijautą bei estetiką.

 

Pasirinkite stilių

 

Stilius yra visa ko pagrindas, ir kuo nuosekliau jį išlaikysite, tuo geriau atrodysite ir tuo geriau jausitės. Dėl stiliaus galite apsispręsti tiesiog įvertinusios situaciją. Pavyzdžiui, vienaip rengsimės į roko koncertą, kitaip – į parodą, trečiaip – į pasivaikščiojimą miške.

 

Įvaizdis gali būti koks tik norite – ir sportinis, ir klasikinis, elegantiškas, ir gotikinis, ir bohemiškas. Visa tai tikrai gali derėti su patogumu, judėjimo laisve.

 

Rinkitės aprangos detales

 

Labai dažnai manoma, kad įvaizdžio esmę sudaro drabužiai. Tame yra tik dalis tiesos. Esmė ta, kad net ir kuprinė ar laisvalaikio batai gali tapti esminiu akcentu, ašimi, apie kurią suksis visi kiti įvaizdžio elementai. Taigi, nereikia vaikytis tuščių stereotipų.

 

Kuprinės, batai, diržai, papuošalai, kepurės, pirštinės, šalikai – vos keli dalykai, kurie gali labai praversti kuriant savo laisvalaikio įvaizdį. Tereikia apgalvoti, kurie bus esminiai, kurie papildys jau kuriamą visumą. Žinoma, tarpusavyje tikrai gali derėti, pavyzdžiui, batai ir kuprinė, ar šalikas, pirštinės ir šalikas.

 

Nepatogu – negražu

 

Niekad nebūsime gražūs, jei paprasčiausiai blogai jausimės. Tad dėmesio būtina skirti ne tik estetikai – dizainui, formoms, spalvoms, dekorui – bet ir patogumui. Tai reiškia, kad ir striukės, ir laisvalaikio batai turi būti pritaikyti judėjimui.

 

Rinkdamiesi būtinai skirkite laiko matavimuisi. Pagalvokite, ar su tais aprangos elementais nueitumėte, pavyzdžiui, du kilometrus. Ar galėtumėte patogiai pritūpti, prisėsti, iškelti rankas? O gal tai dalykai, kurie tinkami tik pasigrožėjimui?

 

Komfortas ilgainiui priklauso ir nuo daiktų kokybės. Nepamirškite, kad kaina nebūtinai nurodo kokybę. Visgi laiko tikrai verta skirti tam, kad atrastumėte ne tik ekonomišką, bet ir patvarų, ilgaamžį gaminį. Tokiu atveju kad ir ką beveiktumėte, kad ir koks oras užkluptų, jausitės ir atrodysite nuostabiai.