Kaip įrengti mergaitės kambarį?

mergaitės lova, mergaitės kambarys, interjeras

Mergaitės kambarys turi būti sukurtas atsižvelgiant į esminius vaiko poreikius ir tėvų lūkesčius. Net ir siekiantiems įkurti gražų, tačiau nedaug investicijų reikalaujantį kambarį, rinktis tikrai yra iš ko. Aptariame pagrindinius aspektus, į kuriuos reiktų atsižvelgti įrengiant mergaitės kambarį.

Atsižvelkite į temą

Sukurkite mergaitės kambario temą, kuri būtų miela ir patinkanti jai – nesvarbu, ar tai būtų kosmosas, ar romantinė pasakų šalis. Žinoma, temą turite vertinti kritiškai – prie jos turi derėti lova mergaitei ir kiti svarbūs aksesuarai. Jeigu vis dėl to neapsisprendžiate, kokia būtų tinkamiausia jums, patariame peržvelgti baldų, interjero detalių katalogus, kurios galėtų padėti išgryninti kambario stilių.

Pasirinkite akcentą

Kambario interjeras – nesvarbu, ar tai mergaitės ar berniuko bebūtų, turi turėti akcentą – tai gali būti siena, ryški interjero detalė. Mes siūlome ryškiau dekoruoti vieną iš gerai matomų kambario sienų – pasitelkite nuotraukas, plakatus ar paveikslus kurie padėtų išryškinti kambario stilių. Kambario akcentavimui skirta siena gali būti marginama paveikslais ant sienos arba foto tapetais.

Naudokite skirtingus raštus

Mergaitės kambariui įrengti nesunkiai atrasite audinių, sienų puošybos elementų, kurie yra puošti mielais raštais. Lova mergaitei gali būti pagražinama raštuota ir gėlėta patalyne, dekoratyviomis pagalvėlėmis. Vis dėlto nevertėtų taip išmarginti viso kambario – šie elementai turi būti derinami su subtiliomis, geriausia pastelinėmis spalvomis.

Pirkite daugiafunkcius baldus

Ieškodami tinkamo būdo įrengti mergaitės kambariui neužmirškite, jog nemažą dėmesį turite skirti baldų patvarumui ir daugiafunkciškumui. Kadangi vaikai greitai auga, o jų poreikiai kinta, siūlome įsigyti reguliuojamo aukščio stalą, besikeičiančio dydžio lovą. Atsižvelgdami į tai turėsite ilgaamžius baldus, kurie puikiai tiks ir vaikui paaugus. Jeigu jūsų vaiko kambaryje vietos yra mažai, įsigykite talpius baldus. Remiantis šiais aspektais turėtų reikėtų domėtis ir lova mergaitei – geriausia įsigyti su papildomais stalčiais.

Įrenkite saugiai

Kad ir kokio stiliaus jūsų vaiko kambarys, pirmenybę turite teikti šios erdvės saugumui. Naudokite tik ekologiškus ir vidaus apdailai tinkamus dažus. Pasidomėkite ar baldai, interjero detalės neturi toksiškų elementų. Vaiko kambariui nepatartina įsigyti ir interjero detalių su aštriais kampais. Pirkdami tapetus, pasidomėkite, ar jiems gaminti skirtos medžiagos yra saugios, nekenkiančios aplinkai. Pasirūpinkite, jog baldai būtų pritvirtinti ir nelaimės atveju neužristų ant vaiko. Jeigu mergaitė dar maža, pasirūpinkite ir baldų kampų apsaugomis. Kadangi maži vaikai griuvinėja, patariame rinktis saugesnę ir minkštesnę kiliminę dangą.

 

Įrengdami kambarį mergaitei atkreipkite dėmesį į erdvės išplanavimą – lova mergaitei kaip ir kiti baldai turi būti atrinkti dėmesingai, įvertinant ir vaiko norus.