Kaip išlaikyti savo vyro susidomėjimą?

Daug moterų tiesiog nežino, kaip išlaikyti intymumą ilgalaikiuose santykiuose. Vis dėlto kiekvienas turi skirtingą nuomonę apie seksą ir roles santakoje. Vieni žmonės yra įsitikinę, kad seksas neturi didelės reikšmės, kiti kitaip mano, kad ši dalis užima pačią svarbiausią poziciją. Vis dėlto maždaug kiekvienas, kad būtinos sekso reikmenys patirti didžiausią malonumą.

Būdai, kaip sužavėti vyrą:

• Intymus prisilietimas. Ar prisimenate, kada einant į pasimatymą pasipuošėte? Kaip dovanojote apgalvotas dovanas? Ar tiesiog visokiais bandėte, kad Jūsų partneris būtų laimingas. Dauguma porų pamiršta tai ir vietoj pastangų, patys pradeda kritikuoti savo antrąją pusę. Prisiminkite tai, kas iš tiesų svarbu, bet kartu ir mažiausias detales apie savo antrą pusę. Be abejonės prisiminkite, kaip leidote savo pirmą pasimatymą ir atkartokite tai.

• Dėvėkite tai, kas Jūsų vyrui ypatingai patinka. Potraukis nebūtinai turi būti susijęs su seksu. Kaip tik kartais skirkite dėmesiui, kas Jūsų vyrui patinka. Galbūt prigludusiai raudonai suknelei jis tiesiog negali pasakyti ne? Pasinaudokite tuo. Sekso reikmenys taip pat turėtų būti parinkti pagal abiejų poreikius ir norus.

• Pakeiskite savo drabužinę. Pastangos, kad norite savo vyrui atrodyti, kuo seksualesnė jam tikrai patiks. Vis dėlto vertėtų suvokti, kad seksualumas nebūtinai turi reikši vulgarumą. Kaip tik. Joks save gerbiantis vyras nenori savo moters matyti pigiai apsirengusios. Būtinai atsižvelkite į savo amžių ir tai, kas jums tinka labiausiai.

• Trumpai atitrūkite nuo darbų ir rūpesčių. Trumpas savaitgalio atostogos gali būti būtent tai, ko jums iš tiesų reikia. Išvyka turi būti smagi ir primenanti, kad jūsų meilė vis dar karšta ir trykštanti. Sekso reikmenys taip pat turėtų būti įtraukta į bagažą. Mėgaukitės bučiniais, glamonėmis ir ilgai trunkančiu seksu. Jūs to nusipelnėte.

• Nebūkite nuspėjama. Ypač lovoje. Dažniausiai vyrai turi silpnybę moterims, kurias sudėtinga nuspėti ar kontroliuoti. Stebėkite akimirką, jei jaučiatės energingą, imkitės inciatyvos. Drąsiai sakykite savo norus. Vienas iš galimų būdų – surišti savo vyrui rankas. Ir tik jums leidus, jam leistis jas naudoti.