Kaip išrinkti originalias verslo dovanas?

originalios verslo dovanos, dovana

Originalios verslo dovanos gali būti skirtos bosui, partneriui ar mėgstamam kolegai. Progos tokios dovanoms taip pat gali būti įvairios, ofise švenčiami gimtadieniai, sandėrių sudarymo progos, naujų ofiso patalpų atidarymas, įvairios kalendorinės šventės, paaukštinimas pareigose ir kt. Kadangi gerus santykius darbo aplinkoje palaikyti svarbu, šias dovanas reikėtų rinktis atsakingai.

 

Skirtingi pomėgiai

 

Kokią dovaną išrinkti priklausys nuo to, kam dovanosite, bei koki yra jūsų santykiai su tuo žmogumi, kuriam planuojate dovanoti. Jei dovanosite bosui, labiausia galėtų tikti oficialesnė, su profesine aplinka susijusi ir geros kokybės dovana. Draugiškam kolegai galima būtų padovanoti ir linksmesnes, neformalesnes bei keistesnes dovanas. Renkantis kokios originalios verslo dovanos tiks labiausiai, taip pat svarbu žinoti, ką žmogus mėgsta. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams galėtų tikti įvairios kuprinės, sportiniai atributai, ar kvietimai sudalyvauti įvairiose pramogose. Mėgstantiems kompiuterinę techniką vertėtų dovanoti įvairius priedus prie kompiuterių, krepšius, pelės padelius, ausines ir t.t. Besidomintiems automobiliais patiks įvairūs automobilio priežiūros reikmenys, plovimo skysčiai, sėdynių užtiesalai ar dovanų čekis leisiantis trumpam pasivažinėti itin įspūdingu automobiliu. Meniškų polinkių žmonėms būtų galima padovanoti kvietimus į įvairias parodas, spektaklius ar koncertus.

 

Dovanos internetu

 

Daugumą iš mūsų išvardintų dovanų galima įsigyti ir internetu. Tokiu atveju, apsispręsti dėl dovanos, ją išsirinkti ir įsigyti galėsite itin patogiai, net neišėję iš namų. Originalios verslo dovanos yra parduodamos įvairiose internetinėse parduotuvėse, o jų pasirinkimas yra išties nemažas. Užsisakius pasirinktą dovaną kai kurie pardavėjai siūlo galimybę ją iš parduotuvės atsiimti patiems, o kai kurie leidžia pasirinkti iš kelių skirtingų pristatymo į namus būdų. Pristatymo kainos taip pat gali šiek tiek skirtis. Kai kurie pardavėjai į tam tikrus miestus bei pasiekus tam tikrą užsakymo sumą, jūsų dovanas pristatys nemokamai. Kiti, nedidelį pristatymo mokestį taiko visoms prekėms, nepriklausomai nuo kainos ir pristatymo adreso.

 

Šilti santykiai su kolegomis gali stipriai pagerinti jūsų darbo dienos kokybę bei padėti siekti jūsų užsibrėžtų karjeros tikslų. Tinkamai parinktos verslo dovanos parodys dėmesį ir rūpestingumą, padės kurti ilgą laiką išliekančius įspūdžius ir prisiminimus.