Kaip išsirinkti drabužius, kurie iš tiesų tinka?

Ne paslaptis, kad ir merginos, ir vaikinai mėgsta būti pastebėti, ryškus, kitokie. Tam dažnai pasitelkiama stiliaus pagalba. Vieni žmonės, kad drabužiai gali suteikti pačiam žmogui naujų spalvų. Kiti renkasi siūtis drabužius patiems. Audiniai suknelėms gali būti tinkamas būdas pradėti drabužius siūti patiems. Tai vienas iš galimų variantų, jei norite sutaupyti, bet turėti tinkamą įvaizdį.

Idėjos, kai renkatės drabužius:

• Pasiimkite draugą ar šeimos narį. Tai puikus būdas, jei nepasikliaunate savo nuomone arba nusiperkate ne tai, ko iš tiesų norėjote. Pasitarkite su žmogumi iš anksto, ką planuojate įsigyti ir kad jo nuomonė būtų atvira ir nuoširdi. Jei drabužis netinka, jis turi tai pasakyti. Aišku, tuo nevertėtų pasikliauti visada, jei esate įsitikinęs, kad tai Jūsų drabužis, nusipirkite jį.

• Klausykitės savo intuicijos. Renkantis drabužius atkreipti dėmesį į kainą, audinį ir kitus elementus. Nuspręskite, kur planuojate šį drabužį nešioti ir prie ko jis derės. Audiniai suknelėms – taip pat gali tapti pasirinkimu, kuris jums tinka labiausiai. Jei nusprendėte išbandyti siuvimą, taip ir padarykite. Dažnai žmonės net nepradėję išsigąsta. Tačiau būtent Jūs geriausiai žinote, ko jums reikia.

• Pagal figūros tipą. Išsiaiškinkite savo figūros tipą ir pagal tai rinkitės drabužius. Vieni drabužiai Jums tinka labiau nei kiti. Tai ir vėl dėl to paties figūros tipo. Esame tuo kartu ir originalus, vis dėlto dažniausiai kūno formos kažkuriam iš tipų atitinka. Galite išbandyti testus, kurie tai padeda nustatyti. Būkite kritiški sau ir tiksliai tai atlikite. Kitokiu atveju tai nesuteiks norimo rezultato.

• Audiniai suknelėms, kelnėms, palaidinėms – tai vienas iš variantų kaip galite įsigyti drabužius. Vėliau audinius galite nunešti klasifikuotiems siuvėjams arba išbandyti siuvimą patiems. Tai nėra brangu, vis dėlto prieš tai reikia įsigyti siuvimo mašiną, su kuria vėliau galima atlikti darbus.

Būkite kūrybingi ir originalūs

Stilius tam ir yra reikalingas, kad žmogus galėtų išreikšti save. Tai vienas iš lengviausių būdų, jei norite, kad gatvėje žmonės atsisuktų į Jus ir nulydėtų žvilgsnius.