Kaip nebrangiai suruošti vaiką į mokyklą?

kanceliarinės prekės, mokykla, vaikai

Rugpjūtis daugeliui šeimų tampa galvos skausmu – reikia suruošti vaiką į mokyklą. Reikalingos pratybos, sąsiuviniai, kuprinė, kartais ir uniforma, kanceliarinės prekės… Vyresniems moksleiviams suplanuoti, ko jiems reikia mokslo metais, kiek lengviau. Tačiau kelis patarimus žinot verta visiems – taip sutaupysite ir pinigų, ir laiko.

Nepulkite pirkti visko per mokyklinių prekių sezono piką

 

Prieš prasidedant mokslo metams galvą susuka iškabos prekybos centruose bei specializuotose parduotuvėse: prasidėjo mokyklinių prekių sezonas, artėja ruduo. Nors lentynos nuklotos sąsiuviniais, mokyklinėmis priemonėmis, vertėtų prisiminti kasmet pasikartojančią tendenciją – praėjus mėnesiui ir pasibaigus pikui, skelbiamos nuolaidos.

 

Verta įsigyti svarbiausią ir reikalingą kiekį sąsiuvinių bei kitų priemonių, kurių užtektų kažkur mėnesiui, o likusią dalį galėsite įsigyti per akcijas, kurios tikrai būna nemažos. Ir kuprinės, ir kitos kanceliarinės prekės dažnai būna nukainuotos arba siūlomi specialūs pasiūlymai.

 

Ar tikrai reikia visko, kas nauja?

 

Žinoma, jaunesni vaikai kasmet nori atsinaujinti. Keičiasi jų pomėgiai, augdami nori vis kažko kito. Verta pagalvoti, kad investavus į kokybišką kuprinę, kuri padės išlaikyti taisyklingą laikyseną bei neapkraus vaiko menčių netolygiu svoriu, nereikės kasmet ieškoti naujos.

 

Pabandykite pasikalbėti su atžalomis ir paaiškinti, kokią naudą duoda kokybiška kuprinė. Dizainų tikrai yra pačių įvairiausių, o jei nepavyksta rasti patinkančios – rinkitės neutralią ir pagyvinkite ją smagiais pakabukais, atšvaitais.

 

Be to, jei šeimoje turite ne vieną vaiką – galbūt nuo pernai metų užsilikę brolio ar sesės atlasai, tušti sąsiuviniai? Dažnai pasitaiko, kad išmetamos beveik naujos kanceliarinės prekės, tad būkite atidūs. Jei tai jums nebereikalinga, atiduokite labdarai – geraširdiškas gestas pasitarnaus nepasiturinčioms šeimoms.

 

Planuokite – išvengsite spontaniško pirkimo

 

Paskutinis, tačiau ne mažiau svarbus patarimas – planuokite. Jei reikia, susidarykite sąrašą. Taip išvengsite spontaniškų sprendimų, situacijų, kai pasiimate kažko per daug ar per mažai, nes tiesiog apie tai nepagalvojote. Sutaupysite ir laiko, ir pinigų.

 

Nors apsipirkinėjimas prieš mokyklą gali sukelti streso, jei pradėsite apie tai galvoti iš anksčiau, viskas tikrai bus gerai. Svarbu planuoti ir žinoti, kas tikrai reikalinga. Nepamirškite praktiškumo.