Kaip pasirūpinti telefono saugumu?

telefono draudimas, draudimas internetu, išmanusis telefonas

Telefonas – tai, be ko savo kasdienybės neįsivaizduoja tikriausiai kiekvienas. Šiais laikas jis naudojamas tikrai ne vien skambinimui. Visgi, kiekvieną dieną gali nutikti netikėtų įvykių, kurių metu gali būti pažeistas šis išmanusis įrenginys. Taigi, kuo vertėtų pasirūpinti iš anksto, siekiant išvengti didelių nuostolių?

 

Apsidrauskite

 

Telefono draudimas – tai paslauga, kuria tikrai verta pasinaudoti. Nors kai kurie mano, kad tai nereikalingas pinigų švaistymas, tai tikrai nėra tiesa. Be to, suma, kuria apdraudžiamas išmanusis įrenginys yra tikrai adekvati, juk pakeisti tam tikras jo dalis arba kartais ir visą telefoną kainuoja tikrai nemažai. Taigi, pasirūpinę tuo iš anksto gali išvengti neplanuotų nuostolių.

 

Toks draudimas apima:

 

  • įrenginio apliejimą skysčiu,
  • pažeidimą nuo smūgio,
  • apgadinimą, sukeltą ugnies,
  • telefono praradimą dėl apiplėšimo.

 

Kiekvienas šis įvykis nemalonus, todėl jei susidūrę su tokiomis situacijomis norite jaustis saugiau, jums gali praversti telefono draudimas. Jį galite įsigyti tiek internetu, tiek nuvykę į draudimo įmonės padalinį ar mobiliųjų paslaugų saloną.

 

Pasirūpinkite duomenų saugumu

 

Viena iš dažniausių problemų, su kuria šiais laikais susiduriama pakankamai dažnai – duomenų praradimas. Telefone būna daugybė nuotraukų, kontaktų ir kitos svarbios informacijos. Siekiant, kad ji išliktų saugi ir netikėto atsitikimo metu jos neprarastumėte, rekomenduojama pasinaudoti internetinėmis saugyklomis. Tam tikras jose laikomų duomenų kiekis dažniausiai būna nemokamas, tačiau norint ją praplėsti reikalingas tam tikras mokestis.

 

Visgi, tai gali atsipirkti – juk nuotraukos ir kita informacija dažniausiai būna labai brangi, o praradus ją kartais susiduriama su itin dideliais nemalonumais. O ką jau kalbėti apie patiriamą stresą ir blogą savijautą. Taigi, jei norite savo išmaniuoju įrenginiu pasirūpinti visapusiškai, jums gali praversti ne tik telefono draudimas, bet ir internetinės duomenų saugyklos.

 

Ir tai tik keletas pagrindinių būdų, kaip pasirūpinti savo telefonu ir jame esančia informacija. Bet kokio įvykio metu finansiniai nuostoliai tikrai ne visada būna patys brangiausi ir skaudžiausi. Pakankamai dažnai kur kas labiau pergyvenama dėl įvairiausių nuotraukų ir svarbios informacijos. Pasinaudokite šiais patarimais ir apsisaugokite nuo tiek nuo vienų, tiek nuo kitų nuostolių.