Kaip remontuojami dyzeliniai purkštukai?

Dyzeliniai purkštukai yra smulkios, tačiau itin svarbios automobilio dalys. Purkštukai atsakingi už sistemingą dyzelinio kuro padavimą į variklio degimo kamerą. Sugedus bent vienam iš purkštukų, jūsų automobilio kokybiškas veikimas sumažės, susidursite su variklio problemomis. Nerizikuokite savo automobilio būkle, sužinokite apie dažniausiai pasitaikančius gedimus ir kaip jie yra remontuojami. Ištikus bėdai žinosite ko tikėtis!

 

 

 

Atkreipkite dėmesį į šiuos sutrikimus

 

 

Dyzelinių purkštukų gedimai yra dažna problema, trikdanti bendrą, sėkmingą automobilio veiklą. Uždelsus remonto darbus, vėliau jums teks susidurti tik su dar didesnėmis išlaidomis, todėl atidžiai sekite neįprastus automobilio signalus. Jei pastebite bent vieną iš šių ženklų, sukluskite:

  • problemos užvedant variklį – pastebite, kad jūsų automobilį tapo sunku užvesti, nors bakas pilnas, o akumuliatorius nenusėdęs;
  • nemalonus degalų kvapas – automobilio salone vis dažniau pajaučiate itin stiprų degalų kvapą? Tai gali signalizuoti purkštukų gedimą;
  • kuro sąnaudų pokytis – pastebėjote padidėjusį kuro sąnaudų kiekį, kuris niekaip nesusijęs su jūsų įveikiamais kilometrais;
  • didėjanti vibracija – kuriant automobilį jaučiate neįprastą trūkčiojimą? Būtent užsikimšę purkštukai trukdo kuro perdavimui, todėl variklis gali neužsikurti ar imti trūkčioti;
  • indikatoriaus lemputės įsižiebimas – pastebėjus įsižiebusią lemputę variklio skydelyje, galite ilgai nesvarstyti ir būti tikri, kad turite problemų su dyzeliniais purkštukais.

Jei susiduriate su vienu ar net keliais iš šių išvardintų nesklandumų, nedelsdami atlikite automobilio diagnostiką!

 

Dyzelinio purkštuko svarba

 

 

Dyzelinių purkštukų remontas galvos skausmą kelianti procedūra, kuri gali daug kainuoti. Svarbu suvokti purkštuko sandarą ir kokybiškos veiklos principus. Tokiu būdu, ištikus gedimui laiku galėsite pastebėti gedimą, nesėsite už techniškai netvarkingo automobilio vairo.

Įprastai dyzeliniai purkštukai susideda iš:

  • purkštuko galvutės;
  • padavimo adatėlės;
  • purkšuko ir vožtuvo spiralės;
  • aukšto slėgio jungties;
  • vožtuvo šrato.

Šios pagrindinės dalys yra atsakingos už kokybišką purkštuko veiklą ir apkrovos pasiskirstymą. 

Atidžiai sekite savo automobilio eksplotacinę galią, o pastebėjus jos sumažėjimą, galite įtarti purkštukų gedimus. Pasidomėkite galimais gedimais plačiau, paspaudę šią nuorodą: https://www.salvis.lt/purkstuku-remontas.

 

Ieškokite profesionalų

 

 

Techninės žinios ir nusimanymas remonto procesuose padės geriau pažinti jūsų transporto priemonės gedimus, tačiau neužsiimkite gedimų diagnostika patys. Nedvejokite kreiptis į profesionalus, kurie kokybiškai pasirūpins jūsų automobilio gedimais. Dyzelinių purkštukų remontas gali būti atliekamas greitai ir ekonomiškai. Ieškokite jūsų automobilio modelį ir jūsų poreikius geriausiai atitinkančių specialistų.