Kaip sukurti pavasariu alsuojančios svetainės interjerą?

Vis dažniau dangų nutvieskiant skaistiems saulės spinduliams taip ir norisi atsinaujinti. Pavasaris – puikus metas pokyčiams, taigi, ko laukti? Atnaujinkite savo svetainę ir įsileiskite į savo namus daugiau gaivos. Galvojate, kaip tai padaryti? Pasirinkimo variantų išties gausu.

 

Nauji langų uždengimai

 

Vienas esminių pavasariškos svetainės bruožų – natūrali saulės šviesa. Taigi, pasistenkite jos įsileisti kuo daugiau. Tam puikiai tinka apgalvotai pasirinkti langų uždengimai. „Domus Lumina“ asortimente jų išties gausu: universalieji roletai, romanetės, žaliuzės, užuolaidos ir dar daugiau. Norint kuo labiau akcentuoti natūralią iš lauko sklindančią šviesą, rekomenduojama rinktis šviesių audinių priemones. Labai tinka pasteliniai, žemės atspalviai – jie lengvai priderinami tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiškame interjere.

 

Itin dideliems langams patariama naudoti širmas. Jos patikimai apsaugo nuo smalsių aplinkinių žvilgsnių, taip pat pernelyg ryškių saulės spindulių. Tačiau, be viso to, širmos leidžia pasimėgauti malonia dienos šviesa. Tiek prieš tai aptarti, tiek šie langų uždengimai gali būti valdomi ir rankiniu, ir automatiniu būdu. Todėl kiekvienas gali pasirinkti sau patogiausią variantą.

 

Gaivių spalvų tekstilės gaminiai

 

Pavasariškas interjeras tiesiog neatsiejamas nuo gaivių spalvų. Vienas lengviausių būdų jas atskleisti – pasitelkti įvairius tekstilės gaminius, pavyzdžiui, dekoratyvines pagalvėles. Jos, kaip roletai, žaliuzės, romanetės ir kiti langų uždengimai, pardavinėjamos „Domus Lumina“ parduotuvėje.

 

Gausus užvalkalų asortimentas leidžia išsirinkti sau labiausiai patinkančios spalvos ir raštų pagalvėles. Skaisčiai geltonos, rožinės, melsvos, o galbūt neutralių tonų (smėlinių, samaninių) dekoruotos subtiliais raštais? Išbandykite tai, kas arčiausiai širdies ir pripildykite savo svetainę pavasarišku džiugesiu.

 

Gyvi augalai

 

Nuolat žaliuojantys augalai – tai, kas bet kokiai aplinkai suteikia gyvybės. Todėl, jei jų vis dar nėra svetainėje, ko laukti? Gyvi augalai gali padėti pasirūpinti gaivesniu namų oru, taip pat jie itin maloniai nuteikia – padeda atsipalaiduoti ir atrasti vidinę ramybę. Žinoma, kaip ir visuomet nerekomenduojama persistengti. Vis keletas augalų ir jūsų svetainė tarsi atgimsta iš naujo.

 

Nušvieskite savo namus pavasariškomis spalvomis kartu su „Domus Lumina“ gaminiais. Roletai, romanetės, širmos, žaliuzės, dekoratyvinės pagalvėlės ir dar daugiau – išsirinkti norimas priemones jau dabar.