Kaip teisingai supakuoti siuntinį?

vokai, pakavimo priemonės, siuntinių pakavimas

Įvairių prekių ar kitų daiktų siuntimas paštomatais šiais laikais itin populiarus. Dėl išskirtinio patogumo, šia paslauga naudojasi pakankamai daug žmonių. Tikriausiai sutiksite, kad visada malonu gauti tvarkingai supakuotą siuntą. Taigi, kaip tai padaryti greitai ir paprastai?

 

Pasirinkite tinkamą medžiagą

 

Nepriklausomai nuo to, kokios priemonės bus naudojamos siuntimui, svarbu atsižvelgti į jų medžiagą. Dėžutės dažniausiai yra gaminamos iš tvirto kartono, o vokai iš popieriaus ir polietileno. Pastarieji puikiai tinka drabužiams arba kitiems nedūžtantiems daiktams, tuo tarpu priemonės su burbuline plėvele viduje suteikia trapiems siuntiniams reikalingą apsaugą.

 

Įvertinkite pakuotės dydį

 

Kitas aspektas, kurį vertėtų apsvarstyti – dėžutės arba voko dydis. Per didelėje pakuotėje siuntinys gali slidinėti ir taip būti pažeistas. Jei neturite kito pasirinkimo, tokiu atveju patartina naudoti specialias užpildo medžiaga, tokias kaip putplasčio granulės, kartono drožlės arba oro pagalvėlės. Per maža pakavimo priemonė taip pat nėra gerai ir gali pažeisti jos turinį.

 

Tvirtai uždarykite

 

Jei planuojate naudoti kartoninę dėžutę, jos uždarymui geriausiai tinka lipni juosta. Svarbiausia, kad ji būtų pakankamai tvirta. Tuo atveju, jei bus naudojami vokai, šios priemonės dažniausiai neprireikia. Juose yra specialios lipnios juostelės, kurias užlipinti labai patogu. Tiems, kurie nori pasirūpinti ypatinga siuntinio apsauga, patariama naudoti ir pakavimo plėvelę, kurią kaip kitas minėtas priemones galite įsigyti internetu.

 

Kiti naudingi patarimai

 

Ši procesą gali palengvinti ir dar keletas daiktų. Visų pirma, tai laikikliai pakavimo juostai ir plėvelei. Jie itin praverčia uždarinėjant kartonines dėžes ar kt. Dar viena patogi priemonė – lipnios įmautės siuntiniams, kurias paprasta pritvirtinti prie dėžės ar voko, be to, jos atrodo labai tvarkingai. Jei planuojate siųsti dovaną, prieš tai rekomenduojama ją gražiai supakuoti. Tam puikiai tinka dovanų maišeliai ir šilkinis popierius.

 

Atkreipę dėmesį į šiuos aspektus, galėsite būti ramūs dėl saugaus siuntinio turinio. Svarbiausia pasirinkti tinkamas priemones, kurios gali būti tiek kartoninės dėžės, tiek popieriniai vokai. Tai ir dar daugiau paprasta užsisakyti internetu – nieko nelaukite ir pasirūpinkite tuo jau dabar!