Kambario atnaujimas – iš minimalistinio stiliaus į modernią klasiką

baldai Kaune

Ruduo – tas metų laikas, kai namuose norisi šilumos, jaukumo ir…kažko naujo. Panašus jausmas aplanko ir pavasarį, kada norisi kardinalių pokyčių tiek viduje, tiek namuose. Rudenį labiausiai orientuojamasi į namus, ieškoma būdų, kaip juos paversti jaukesniais, kad jie taptų vieta, kuri per ilgą šaltąjį sezoną nepabostų. Šaltas minimalistinis interjeras puikus sprendimas vasarą, tačiau šįkart pasakojame, kaip jį perorganizuoti ir namams suteikia šiltos, modernios klasikos įvaizdį.

Viskas įmanoma

Daugeliui ši užduotis gali pasirodyti pernelyg sudėtinga, tačiau svarbiausia – nemaišyti klasikos su modernia jos atmaina. Moderni klasika gerokai švelnesnė nei įprasta. Jos formos švelnesnės, dominuoja aiškios, tačiau švelnios linijomis, šviesios spalvos, baldų lengvumas. Jei, pavyzdžiui, kada nors dairėtės kur parduodami klasikiniai baldai Kaune, tikėtina, kad nepastebėjote šalia esančių modernios klasikos baldų. Jie taip pat išsiskiria dekoracijomis, tačiau tiek fiziškai, tiek vizualiai yra lengvesni ir neapkrauna patalpos masyvumu. Minimalistinį interjerą atnaujinti ir pakeisti į modernią klasiką yra gerokai lengviau nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

• Pakeiskite komodas ir spintas į lengvesnius ir mažiau vietos užimančius, tačiau funkcionalius baldus.
• Keiskite baltą į pilką ir kreminę. Jos suteikia patalpai lengvumo ir estetikos, tačiau jos neapkrauna, netgi papildo.
• Nebijokite ryškių akcentų ir augalų. Minimalistinis interjeras prašo švarios aplinkos ir interjero, o moderni klasika – estetikos ir paprastumo.

Pamirškite tuščias lentynas

Propaguojant minimalistinį interjerą, labiausiai baiminamasi, kad interjeras atrodys pernelyg apkrautas. Todėl perėjimas į modernią klasiką gali būti šiek tiek sudėtingas. Iš pradžių, ieškomi baldai Kaune ar Vilniuje patrauks dėmesį tik tuomet, kai pamatysite švarų dizainą. Pamirškite tai. Pamirškite ir tuščias lentynas, nes Jūs kuriate jaukumą. Rinkitės funkcionalus ir praktiškus baldus ir papuoškite juos kambariniai augalais, knygų ir žurnalų šūsnimis.

Nebijokite dekoruoti sienų. Paveikslai, piešiniai, plakatai – čia viskas tinka. Svarbiausia – stengtis išlaikyti vientisą paletę. Tačiau jei norisi ryškumo, sienų dekoracijos gali tapti ir pagrindiniais interjero akcentais. Viskas ko reikia – kūrybiškumas ir daugiau natūralių žemiškų spalvų. Mediniai baldai, akcentai, žaliuojantys augalai, kreminė žemiška paletė – išvaikykite nuobodulį. Modernios klasikos baldų rekomenduojame ieškoti klasikinių baldų pardavimo vietose. Ir pamirškite baltą nuobodulį keliančią spalvą. Daugiau natūralumo – daugiau jaukumo!