Karkasiniai namai: koks jų interjeras?

miegamasis

Sukurti namų interjerą yra aktuali užduotis kiekvienam namų šeimininkui. Viduje esančios detalės, balai turi ne tik gražiai atrodyti, bet ir atitikti specifinę paskirtį, reikalingą namų šeimininkui. Kai kuriais atvejais, kaip turėtų atrodyti vidus, gali padiktuoti namo pastatymas. Šiandienos pavyzdys – karkasiniai namai.

Pagrindinės medžiagos

Karkasinių namų statybai daugiausia yra naudojamas medis. Iš jo gaminamas pagrindinis karkasas, vėliau tvirtinamos plokštės, apšiltinimo medžiagos. Galiausiai namo sienos padengiamos garsą izoliuojančia plėvele ir plokštėmis. Tuomet metas jau namų šeimininkams pasirūpinti vidumi: galima samdyti atskirus architektus, interjero dizainerius, kurie galės šią užduotį įvykdyti, arba galima šią užduotį priskirti sau.

Pradėkite nuo išsiaiškinimo, kokių medžiagų labiausiai norėtumėte būti apsuptas: ar ieškote natūralumo, ar praktiškumo, ar svarbiausia išvaizda? Tai padiktuos, kokios medžiagos baldus turėtumėte pirkti, kaip turėtų būti apipavidalintos sienos. Karkasiniams namams dažniausiai patariama rinktis natūralias medžiagas, taip geriausiai išlaikant statybos sukurtus privalumus.

Jūsų poreikiai

Interjeras yra stipriai susietas su tame būste gyvenančiais ar dirbančiais asmenimis. Todėl kaip viduje atrodo karkasiniai namai, labai priklauso nuo pačių šeimininkų. Ne veltui, kiekvienas interjero dizaineris prieš rinkdamas spalvas ar baldus, pirmiausia išsiaiškina jūsų poreikius.

  • Kuriuose kambariuose ketinate dirbti? Ten turėtų būti kiek griežtesnis interjeras.
  • Kuriame kambaryje miegosite? Pagal vietą bus parenkami ir langų uždengimai, lova.
  • Valgomąjį ir virtuvę rinkitės tuos kambarius, kur yra daug šviesos.

Kiekviename kambaryje pasirinkite vietą, kuri bus dėmesio centras. Tuomet aplink ją galite derinti kitus kambario elementus. Taigi miegamajame tai bus lova, valgomajame tai bus stalas, svetainėje – sofa, bendravimo vieta, virtuvėje – maisto gaminimo vieta.

Elementų derinimas

Jei nusprendėte, kad karkasiniai namai geriausiai dera su natūraliu interjeru, tuomet metas pasirinkti skirtingas detales ir elementus. Natūralumą geriausiai išryškins gamtoje randamos spalvos – stenkitės namuose derinti smėlio, rusvos, baltos, žalsvos, juodos atspalvius. Iš medžiagų tai būtų medis, žalvaris, kamštis. Pasirūpinkite, kad visos svarbiausios kambario detalės būtų tinkamai apšviestos – tai sukurs jaukią atmosferą.

Kuriant karkasinių namų interjerą pakanka sekti įprastomis interjero kūrimo taisyklėmis ir tendencijomis. Kadangi šiais metais itin populiarus natūralumas, turėtumėte lengvai rasti reikiamas medžiagas.