Keliauti pigiai – paprasta

autobuso nuoma kaina, pigios kelionės, santaupos

Pigios kelionės – svajonė, vienijanti galybę žmonių. Būtent dėl to siūloma pasinaudoti grupinių kelionių pasiūlymais. Tokių bendrovių kaip Autobusai.lt autobuso nuoma kaina išties verta susižavėjimo. Jei norite suderinti ir puikią kainą, ir kelionių galimybes, pasinaudokite ir dar keliais mūsų patarimais.

Rinkitės gerą kryptį

Gera kryptis – tokia, kuria keliaujant patiriama kuo mažiau nepatogumų ir išlaidų. Tokia kryptis gali būti ir netolima, ir kiek tolesnė. Pavyzdžiui, nebrangu nukeliauti iki Latvijos ar Estijos, Lenkijos. Tačiau susidomėjimo verta ir Ispanija, Italija. Beje, svarbu apgalvoti ne tik pačią kryptį, bet ir sezoniškumą. Vasarą keliauja daugelis, tad ir kainos smarkiai išauga. Mažesnė išlaidų tikimybė – rudenį ar žiemą. Tuo periodu taip pat būna daug gražių dienų, tad išnaudoti laiką kelionėms tikrai galima.

Pagalvokite, kur miegosite ir ką valgysite

Nemaža dalis kelionės išlaidų susidaro vien planuojant viešnagės vietą. Jei norite sutaupyti, pravers ne tik Autobusai.lt autobuso nuoma, kaina ženkliai besiskirianti nuo kitų, bet ir nebrangios nakvynės vietos. Venkite miestų centrų ir viešbučių – geriau rinktis apartamentus, svečių namus ir panašius variantus. Jie itin atsiperka, jei keliaujate su grupe.

Net ir keliaujant į brangią šalį galima sutaupyti maistui. Vienas iš būdų – dalį jo tiesiog turėti su savimi, nusipirkus Lietuvoje. Tokią galimybę itin verta panaudoti dėl gerų sąlygų autobusuose. Šiuolaikiškose transporto priemonėse esama talpių šaldytuvų, tad nesunku tiesiog laikyti dalį maisto produktų ten – kad ir visos kelionės metu. Beje, autobusuose yra net maisto gaminimo zona, leidžianti sutaupyti dar daugiau.

Numatykite, ką veiksite

Keliauti į naują šalį apie ją daug nežinant – ir smagu, ir kiek neapdairu. Žinoma, spontaniški veiksmai tikrai lieka žavūs. Vis dėlto reikėtų numatyti bent šį tą. Jei norite, kad autobuso nuoma kaina papildytų kitas išlaidas nedaug, tiesiog apgalvokite ir pastarąsias. Autobusai.lt siūlo daugybę nemokamų pramogų, prieinamų ir tiesiog autobuse – pavyzdžiui, karaokė, mediateka. Jas papildysite lankydami nemokamus muziejus, parodas, lankydamiesi festivaliuose, mugėse, naudodamiesi nuolaidomis, kad patektumėte į kitokius renginius ar pramogų vietas.

Manyti, kad kelionės yra labai brangus malonumas – tikra klaida. Tereikia pasirinkti gerą kompaniją, laiku apgalvoti ir užsakyti paslaugas, susikurti šiokį tokį planą. Tuomet kelionė ne tik yra pigesnė, bet ir sklandesnė, tad nauda – dviguba.