Kodėl gera burnos higiena yra būtina?

Odontologijos klinika, dantų priežiūra, dantų gydymas

Ko gero, kiekvienas iš mūsų nori turėti spindinčią šypseną ir sveikus dantis. Priemonių tam šiandien yra kaip niekad gausu, tačiau, kaip bebūtų, vieni visapusiškos burnos ertmės priežiūros atlikti negalime – tam reikalingi reguliarūs vizitai pas odontologą. Kauno odontologijos klinika „Denticija“ gausiu pacientų būriu rūpinasi jau daugelį metų ir pataria dantų būklei bei bendrai burnos higienai skirti pakankamai dėmesio.

Mažos problemos – sunkūs padariniai

Neretai į vieną ar kitą problemą žiūrima atsainiai ir laukiama, kol skausmas ar diskomfortas taps nepakeliamu. Tai – labai prastas sprendimas, nes didelis skausmas, ženkliai sutrikusi kalba ar kramtymo funkcija yra rimtos pasekmės, kurias pašalinti bus ne tik sudėtingiau, bet ir brangiau. Kai kurie burnos ertmės pažeidimai gali būti nejuntami, kol nesukelia ypač destruktyvaus poveikio dantims. Būtent todėl reikėtų lankytis pas odontologą, kad nespėję regresuoti pažeidimai būtų laiku pašalinti ir kelias tolimesnėms bėdoms būtų užkirstas.

Komplikacijų tikimybė

Burnos ertmėje yra daugybė bakterijų. Tiesa, dauguma jų nėra blogos ir jokios žalos nepridaro. Odontologijos klinika „Denticija“ atlieka periodonto gydymo procedūras, kurios dažnai būna sukeliamos prastos dantenų būklės. Negydomos dantenų problemos ilgainiui gali virsti parodontoze, o jos metu netenkama dantų. Be to, nedaugelis tai žino, tačiau nustatyta, jog periodonto ligos yra glaudžiai susijusios su diabetu, širdies veiklos sutrikimais. Periodonto ligos padidina tikimybę susirgti ateroskleroze, netgi patirti infarktą. Osteoporozė – taip pat vienas iš galimų periodonto šaltinių. Taigi gera burnos higiena yra būtina ypač rimtų ligų prevencijai.

Estetika – svarbus kriterijus

Graži šypsena, tvarkingi bei tiesūs dantys dažniausiai byloja, kad burnos ertmė prižiūrima tinkamai. Šypsena – viena iš patraukliausių fiziologinių savybių, tačiau ne kiekvienas gali ja mėgautis. Odontologijos klinika „Denticija“ ir joje dirbantys specialistai pasirūpins, kad susigrąžintumėte pasitikėjimą savimi ir galėtumėte nevaržomai mėgautis gyvenimu. Dantų tiesinimas, balinimas, estetinis plombavimas ir kitos estetinės procedūros padės turėti Holivudo žvaigždes priversiančią pavydėti šypseną, kuri galės tapti Jūsų vizitine kortele.

Patikėkite burnos priežiūrą Kauno „Denticija“ specialistams ir galėsite džiaugtis ne tik gražia šypsena, bet ir sveikais, tvirtais dantimis.