Kodėl geriau dovanoti personalizuotas dovanas?

rašikliai dovanų, dovanos, proga

 

Atėjus kokiai tai progai ir prireikus išrinkti dovaną, ją sugalvoti gali būti visai nelengva. Ilgai sukame galvą, kas galėtų patikti vienam ar kitam žmogui. Dažnai neturime daug laiko dovanos paieškai, todėl nuperkame tai, ką randame greičiausiai, ir tikimės, kad dovana patiks. Visgi, ieškant dovaną reikėtų pagalvoti, kas galėtų patikti žmogui. Puikios dovanos gali būti net rašikliai. Dovanų galima dovanoti visokių, tačiau svarbiausia jas pritaikyti žmogui, nes asmeniškos dovanos mėgstamos labiau.

 

Iš kitų išsiskirianti dovana

 

Jeigu nupirksite universalią dovaną, kuri tinka visiems, didelė tikimybė, kad tokių dovanų bus pridovanota daugybė. Geriau pasistengti ir dovaną papuošti, suvynioti ar aprišti kaspinu. Tokia dovana tikrai išsiskirs iš gausybės kitų ir bus pastebėta.

 

Personalizuotas dovanas vertina visi

 

Visi norime, kad mūsų artimiausi žmonės būtų laimingi ir džiaugtųsi gavę dovaną. Jeigu norime pamatyti nuoširdžią šypseną jų veide gimtadienio proga, turėtumėte išrinkti tokią dovaną, kurią gavęs jis maloniai nustebtų. Jeigu žmogus matys, kad dovaną rinkote būtent pagal jo pomėgius ir poreikius, jis vertins dovaną žinodamas, kad juo rūpinatės.

 

Dovanos gali būti įvairiausios, tik svarbu sugalvoti, kaip jas padaryti asmeniškas. Pavyzdžiui, puiki mintis gali būti rašikliai dovanų, jeigu ant jų išgraviruojamas vardas ar kiti žodžiai. Marškinėliai su įdomiu užrašu irgi atrodo paprasta dovana, bet gali labai patikti gavėjui.

 

Jeigu dovaną reikia įteikti ne tokiam artimam žmogui, ją vis tiek reikėtų pasistengti išrinkti kuo asmeniškesnę. Juk visi mes nustembame gavę išskirtinę dovaną, o ne tokią pačią kaip visi.

 

Užmezgamas artimesnis ryšys

 

Jeigu dovanų ieškote ne itin gerai pažįstamiems žmonėms, jas išrinkti gali būti iš ties sunku. Tačiau galbūt galėtumėte nuspėti, kas žmogui patinka, o galbūt išgirdote kažkada užsimenant apie pomėgius? Nupirkę labiau personalizuotą dovaną parodysite, kad mėgstate tai, ką mėgsta dovanos gavėjas, todėl galite užmegzti pokalbį ir artimesnį

 

Išrinkę dovanas pagal žmogaus pomėgius, vėliau tikrai nesigailėsite. Net jeigu tai ir rašikliai dovanų ar tiesiog gėlės. Jeigu dovana pritaikyta žmogui, džiaugsis dovana ir jis, ir jūs.