Kokie moteriški drabužiai laikomi seksualiausi?

Moteris dažnai laikoma tikra viliotoja. Vis dėlto pasitaiko dienų, kai jaustis seksualiai nebeužtenka ir tenka imtis kitokių priemonių. Tai dažniausiai būna drabužiai, apatiniai ar naktinukai. Priklausomai pagal poreikius. Dauguma vis dėlto pastebi pastangas ir greitai tampa ypač sujaudinti. Vis dėlto norint antrąją pusę šiek tiek maloniai pakankinti, galima apsirengti ir daugiau drabužių.

• Balti marškinėliai. Dažnai moterys stengiasi, kuo labiau atidengti savo kūną, kad jaustųsi seksualios, vis dėlto tai tikrai nebūtina. Mergina pirmiausia turi jaustis patogiai. Balti marškinėliai su atsegtomis sagutėmis taps tikra pagunda vyrukui. Kuris norės pamatyti dar daugiau. Vertėtų pasirinkti priderintus apatinius – kūno ar baltos spalvos, taip viskas vizualiai atrodys skoningai ir tinkamai.

• Suknelė. Nors dažniausiai suknelės siejamos su romantiškumu, vis dėlto vyrai dažnai mėgsta matyti moterį su šiuo drabužiu. Plona medžiaga dar labiau sujaudina, nes prisilietus galima pajausti dar daugiau. Naktinukai  turi panašų efektą. Šilko ar medvilnės medžiaga bus patogi, o prisilietimai jaudins dar labiau.

• Chalatas. Tokia apranga tikrai sujaudins neabejingą vaikiną. Šiek tiek matomas kūno oda, vilios pamatyti dar daugiau. Pasirinkus po apačią apsirengti kūno kojinę, seksualius apatinius ar likti visai be nieko gali tapti tikru žaidimu.

• Nebūdinga apranga. Rolių žaidimai taip pat gali maloniais žaidimus. Apsirengus kaip mokytoja, sekretorė ar gydytoja tikrai nustebinsite savo antrąją pusę. Tai gana tradiciniai pasirinkimai, vis dėlto tai gali pasirinkti ir tai, kas patinka tik partneriui. Drabužiai turėtų būti aptemti, ryškūs ir gundantys.

• Naktiniai. Įdomu tai, kad net nakties metu galima įkaitinti miegamąjį. Seksualūs naktinukai vietoj nuobodžios pižamos ir vėl įaudrins fantazijas. Tai gali tapti tikru intriguojančiu vaizdu, kurio pasekmėje antroji pusė jausis visiškai sugundyta.

Svarbiausia, ne drabužiai, o Jūs

Menas mokėti savimi su bet kokiais drabužiai, štai kas labiausiai sužavės Jūsų mylimąjį. Vien pastangos, kad mėginate ir vėl jį suvilioti padės įkaitinti miegamąjį. Būkite savimi ir tik tada jausitės gerai su bet kokia apranga. Vis dėlto galite išmėginti vietoj įprastų drabužių seksualius, efektas gali jus nustebinti.