Kokius baldus rinktis tiems, kurie turi augintinių?

nestandartiniu baldu gamyba, namu interjeras

Jeigu jūsų namus džiugina augintinis, tai tikrai suteikia malonių akimirkų. Vis dėlto tai gali sukelti ir papildomų rūpesčių, diskomforto namuose. Dėl šios priežasties neretai net atsisakoma augintinių. Tačiau geriausia pasidomėti inovatyvvių nestandartinių baldų gamyba ir atrasti tinkamus audinius – tada galėsite džiaugtis tiek geros būklės baldais, tiek keturkojo draugija.

Tekstilė

Renkantis medžiagas baldams būtinai turėtumėte atkreipti dėmesį į jų tekstūrą – ar ant audinio lengvai prilimpa dulkės, plaukeliai. Turėtumėte atkreipti dėmesį ar audinys lengvai valomas – dėl šios priežasties geriausia rinktis odinius baldus, nuo kurių nešvarumai gali būti pašalinami šluoste.

Daugiafunkciškumas

Jeigu jūsų namuose gyvena augintiniai, puikiai suprantate, kad papildomos vietos gultams ir jų reikmėms tenka skirti nemažai. Dėl šios priežasties siūlome įsigyti multifunkcinius baldus. Kavos staliuką, po kuriuo būtų įrengtas gultas augintiniams. Ieškantiems originalių baldų, kurie būtų pritaikyti jūsų ir keturkojo poreikiams, patariame pasidomėti nestandartinių baldų gamyba. Net ir kanarėlių narvelis gali būti įmontuojamas į stalą – tai itin išskirtinė stiliaus detalė.

Patvarumas

Šis aspektas ypač svarbus tiems, kurie turi didesnius gyvūnus. Pirkite tik stabilius ir sunkius baldus, kuriuos yra sudėtingiau nuversti. Atsisakykite stiklu puoštų staliukų, kurie gali būti lengvai subraižomi ir sugadinami. Kadangi nuotraukas, suvenyrus turėsite laikyti auksčiau nei namuose be didelio augintinio, patariame įsigyti aukštas komodas arba kabinti lentynas aukščiau nei įpratai. Taip pat baldai turi būti patvarūs braižymui ir purvui – auginant gyvūnus šie dalykai neišvengiami.

Spalva

Tai svarbus faktorius tiems, kurie siekia namuose palaikyti tvarką. Baldų spalva ir nestandartinių baldų gamyba turėtų būti renkama atsižvelgiant į jūsų augintinio kailiuką – jeigu jis yra tamsus, panašios spalvos praktiškiausi ir baldai. Turintiems gyvūnus su šviesiu kailiuku, siūlome pastelinių spalvų baldus. Žinoma, galite šio patarimo ir nepaisyti, tačiau baldus valyti ir prižiūrėti teks kur kas dažniau.

Apsauga baldams

Net ir kokybiškiausi baldai negali būti visiškai apsaugoti nuo aštrių augintinio dantukų – dėl šios priežasties siūlome naudoti užtiesalus, kuriuos patiesti ir išskalbti būtų paprasta. Rinkitės tokius, kurių audinys yra storesnis, o dėl tekstūros plaukai mažiau limpantys prie audinio. Taip pat galime pasiūlyti specialius purškiklius, kuriuos naudojant dėl jų specifinės sudėties ir kvapo gyvūnas nenorės jų apdergti ar kramtyti. Nestandartinių baldų gamyba yra naudinga ir tuo, jog galite sukomplektuoti baldus, kurių paviršių pažeisti, išpurvinti gyvūnui bus sunkiau.

Jeigu turite augintinių, svarbu didelį dėmesį skirti baldų pasirinkimui – čia  vertėtų aklai nesivadovauti mados tendencijomis ir bandyti atrasti funkcionaliausius ir lengviausiai prižiūrimus baldus. Būtina užsiimti ir gyvūno auklėjimu, dresūra – tai padės disciplinuoti keturkojį ir sumažinti sugadintų baldų riziką. Tiems, kurie nori išvengti apgraužtų baldo kojų, siūlome ir kramtukus keturkojams.