Krūtinės didinimas – kokį būdą pasirinkti?

Bėgant laikui ir slenkant metams, daugelis moterų įgyja tam tikrų kompleksų dėl savo kūno išvaizdos ir tampa ja nepatenkintos. Gauti kompleksai mažina moters pasitikėjimą savimi, tampa sunku dėvėti maudymosi kostiumėlį ar netgi apsivilkti aptemptą vakarinę suknelę. Sumažėjusi krūtinė – viena didžiausių problemų, kylančių numetus daug svorio ar po gimdymo. To sprendimu gali tapti krūtų didinimas (Svplastic.com specialistai yra vieni geriausių Lietuvoje).

 

Didinimas riebalais

 

Pasikeitusių krūtų išvaizdą galima pakeisti ir jas padidinti naudojant pačios pacientės riebalus. Tai kompleksinė operacija susidedanti iš dviejų dalių. Iš pradžių riebalai nusiurbiami nuo pilvo ar šluonų srities, vėliau jie suleidžiami į krūtis. Ši operacija yra šiek tiek pigesnė nei didinant krūtinę implantais. Tačiau pooperacinis laikotarpis gali būti ilgesnis, nes reikia laiko kol suleisti riebalai prigis prie moters kūno. Didžiausias šios operacijos privalumas, kad krūtinė yra padidinama naudojant natūralias medžiagas – pačios moters riebalus. Taip pat operaciją galima vadinti dviguma, nes riebalai yra nusiurbiami nuo pilvo ir šlaunų srities bei tuo pačiu padidinama krūtinė.

 

Krūtų didinimas implantais

 

Svplastic.com specialistai teigia, kad tai geriausias didesnio ir pastebimesnio efekto siekiančioms pasirinkimas. Šios operacijos metu galima išgauti norimą krūtinės dydį, varijuojant pasirinktu implantų dydžiu. Galimi daug implantų dydžių, todėl kiekviena gali pasirinkti labiausiai tinkantį jos kūnui. Labai svarbu tinkamai pasirinkti implanto dydį, formą bei kur bus atliekamas pjūvis. Tiesa, esant dideliam krūtinės nusmukimui, tiesiog didinimo implantais gali nepakakti, reikalinga atlikti ir krūtų pakėlimo operaciją. Šio tipo krūtinės operacija gali būti šiek tiek brangesnė, tačiau kainą įtakoja didesnis efektas ir labai plačios galimybės tą efektą pasirinkti. Atsigavimo po operacijos laikotarpis yra panašus.

 

Krūtų didinimas (Svplastic.com suteiks visas žinias ir reikiamą pagalbą) yra svarbus ir drąsus žingsnis moters gyvenime. Šis procesas gali suteikti moteriai labai daug pasitikėjimo savimi, ji jausis gražesnė, dailesnė ir netgi lieknesnė. Svarbiausia pasitarti su šios srities specialistais ir kartu išsirinkti norimą dydį, formą bei būsimo pjūvio vietą. Nuo to gali priklausyti operacijos ilgaamžiškumas ir gaunamas būsimas efektas.