Kuo naudingos amino rūgštys moterims?

amino rūgštys moterims, papildai, vaistai

Kiekviena šiuolaikinio amžiaus moteris nori prižiūrėti savo išvaizdą. Labiausiai, be abejonės, laiko  yra skiriama gražinti kūno linijas. Kad galėtų puikiai atrodyti, dažniausiai imamasi pačių išmoningiausių bei įvairiausių priemonių: vienos moterys imasi sportavimo, ilgų treniruočių bei prakaito liejimo metodų. Kitos nori greito rezultato, todėl imasi  badavimo, keistų dietų, bei daugelį kitų „keistų“ receptų, kurie tik nualina organizmą. Todėl kyla klausimas: ar yra toks produktas, kuris ne tik padėtų numesti svorio nenualinant organizmo,  bet ir suteiktų energijos sportuojančioms moterims? Atsakymas: išoriniu būdu naudojamos BCAA amino rūgštys.

 

BCAA amino rūgščių nauda moterims, kurios sportuoja

 

Šakotos grandinės aminorūgštys, kurios dar vadinamos BCAA amino rūgštys, moterims yra naudingos, nes tai yra tarsi statybinė raumenų medžiaga. Žinoma, internete gali „šmežuoti“ nuomonės, jog papildomas amino rūgščių naudojimas yra tik prekybininkų sugalvota naujovė ir jog galima gauti šių baltymų sudedamųjų dalių iš maisto produktų, tačiau sportuojančioms moterims gaunamų medžiagų gali neužtekti, todėl privaloma papildomai vartoti aminorūgštis. BCAA amino rūgščių sudėtyje yra valinas, leucinas, treocinas, lininas bei izoleucinas. Šios amino rūgštys skatina raumenų tvirtumą bei stiprumą, todėl tai pagreitins moters sporto metu pasiektus rezultatus.

 

Amino rūgščių nauda moterims, kurios nori sulieknėti

 

BCAA amino rūgštys moterims naudingos ne tik tada, kai sportuoja bet ir kai nori sulieknėti. Moterys, norinčios numesti svorį neretai laikosi tam tikrų dietų. Ilgalaikis dietos laikymasis ir tam tikrų produktų nevalgymas gali nualinti organizmą dėl tam tikrų maisto medžiagų trūkumo. Tai ne tik pablogina sveikatą, paskatina plaukų slinkimą ar  susilpnina  imuninę sistemą, bet ir gali išvystyti netgi fizines bei psichologines ligas. Čia gali pasitarnauti papildomai vartojamos aminorūgštys. Sparčiai metant svorį, organizmas pradeda baltymus naudoti kaip pagrindinį energijos šaltinį, todėl aminorūgščių vartojimas tampa svarbus oponentas, norint atstatyti organizmą.

 

Taigi,  BCAA amino rūgštys moterims yra itin naudingos. Šiuos papildus reikėtų vartoti ne tik norinčioms išlaikyti savo fizinę būklę, bet ir norinčioms numesti svorio nenualinant organizmo.