Lova miegamajam – kaip išsirinkti tinkamiausią?

korpusinių lovų gamyba - pasirinkimas nerandantiems sprendimo

5 viešbučio žvaigždučių vertas miegamasis – kiekvieno svajonė. Ir ne paslaptis, kad būtent lova čia yra svarbiausias komforto ir stiliaus akcentas. Tačiau jos pasirinkimas neretais atvejais tampa nemažu iššūkiu, reikalaujančiu ne tik laiko, bet ir nemažai pastangų, siekiant išsinagrinėti kiekvienos lovos, čiužinio ir gamybai naudotų medžiagų ypatybes. Tad kaip išsirinkti lovą, kad ši būtų ne tik mados tendencijas, bet ir komforto kriterijus atitinkantis baldas?

Kas svarbiausia?

Pirmas dalykas, kurį privalu padaryti dar prieš sėdant į automobilį pirkti lovos, tai susėsti su partneriu, vyru ar sužadėtiniu ir rimtai apsvarstyti bei pasitarti, kokios lovos norite. Galbūt poreikiai bus tokie, kad bus reikalinga individuali korpusinių lovų gamyba? Vis tik, šis sprendimas yra paremtas pamatiniais žmogaus poreikiais. O kokybiškas poilsis ir geras miegas yra vienas jų. Tad nuo to ir pradėkite. O visa kita suprasti, atrasti ir pasirinkti bus jau daug paprasčiau. Mes šįkart pateikiame kelias gaires ir tuo pačiu pakreipsime Jus atitinkama linkme.

Lovos pasirinkimas – klausimai sau

Taigi, prisėskite, pasiimkite popieriaus lapą ir rašiklį. O čia – keli klausimėliai:

• Kokios spalvos vyrauja interjere?

Taip taip, tokie klausimai irgi yra labai svarbūs. Jeigu staiga patektumėte į viešbučio kambarį, pirmiausia jame pastebėtumėte ne lovos patogumą, o pačios patalpos estetikos išlaikymą. Komforto nesuderinti atspalviai tikrai nepridės. Tad jei norite gerai pailsėti, teks padirbėti ir prie spalvų ir medžio atspalvių derinimo. Tais atvejais, kai tiesiog neįmanoma rasti tinkamo varianto, gelbsti korpusinių lovų gamyba.

• Kiek vietos Jums reikia miegant dviese?

Vieni mėgsta, kai gali miegoti plačiai, tarsi miegotų vieni, kitiems maloniau miegoti susiglaudus su kitu žmogumi. Tačiau bet kuriuo atveju, lova neturėtų būti per siaura, nes komforto, ypač karštomis vasaros naktimis susiglaudimas tikrai nesuteiks. Norit 5 žvaigždučių komforto? Tiksliai pasirinkite lovos matmenis. Taip, kad abu tilptumėte patogiai miegoti. Ką tai reiškia? Paprasčiau tariant – atsižvelgti ne tik į savo, bet ir į partnerio poreikius.

• Kiek turite vietos?

Jei jau lyginant komfortą su 5 žvaigždučių viešbučiu, tai vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad viešbutyje apsistojama nakčiai ir kelioms, tad viskas atrodo gerai ir patogu. Tačiau renkantis lovą namams, jos reikės ne dienai, ir ne dviem. Be to, čia dar turi tilpti ir didesnė spinta, staliukas, komoda ir dar daugybė daiktų, kurių viešbutyje nėra. Šiuo atveju taip pat dažniausiai gelbsti korpusinių lovų gamyba, ypač jei siekiama netradicinių sprendimų ir suderinamumo su kitomis interjero detalėmis.

 

Spręskite atsakingai. Ir nepirkite iš karto. Modifikavus pokalbį būtų galima sakyti: „devynis kartus pamatuokite, įvertinkite ir tik dešimtą kartą pirkite“. Tegul lova bus patogi, funkcionali ir svarbiausia – atitinkanti abiejų partnerių poreikius.