Minkšti baldai – du patys didžiausi mitai

minkšti baldai, sofa, patogumas

Įsirengiant naują kambarį ir renkantis sofą, nesvarbu, ar renkantis juos internetu, ar perkant salone,  neretai susiduriame su įvairiausiais klausimais – Kokie baldai geriausi bei patvariausi? Kokius iš jų rinktis? Iškilus nesklandumams neretai pradedame skaityti internete ir suprantame, jog vyrauja itin daug mitų, kurie nepadeda išsirinkti. Ne išimtis, gandų galybė vyrauja ir apie minkštus baldus. Tad dabar paneigsime du didžiausius mitus apie juos.

Mitas nr. 1: minkšti baldai greitai susidėvi

 

Sakoma, jog minkštieji baldai labai greitai susidėvi. Tai nėra tiesa. Jų ilgaamžiškumas priklauso lygiai taip pat, kaip ir kietų baldų – nuo priežiūros. Jeigu Jūs juos laužysite, nenaudosite pagal paskirtį – kiekvienas baldas nelaikys šimtus metų. Tačiau jeigu nuolatos valysite bei prižiūrėsite – minkšti baldai gali tarnauti daugelį metų. Be to, minkštas baldų paviršius neretai netgi yra lankstesnis nei kietųjų, todėl jie ne tik  negreitai susidėvi, bet kaip tik yra pritaikyti ilgaamžiam naudojimui.

 

Mitas nr.2 – minkštuosius baldus sunku išvalyti

 

Tai taip pat yra mitas, nes iš išsivalo lygiai taip pat lengvai, kaip ir kietesnės medžiagos baldai iš odos. Svarbiausia, jog minkštuosius baldus reikia ne plauti su srove, nes tai palieka dėmes, bet naudoti vaikiškas drėgnas servetėles. Jos puikiai išvalo nešvarumus ir leidžia ilgai naudotis bei džiaugtis baldu ir jo puikia kokybe.

 

Be to, jeigu ant minkštųjų baldų lieka dėmė – jokiais būdais negalima jų trinti. Kaip ir kiekvieną baldą valant labai intensyviai, tai ne tik gali nepadėti išvalyti įsisenėjusios dėmės, bet ir gali pažeisti paviršių. Paprastas būdas, kad minkšti baldai būtų lengvai išvalyti – užpilti valymo priemonės ant dėmės ir palaikyti. Palaikius, lengvu rankos mostu nubraukti valiklį ir viskas – jūsų dėmės nebėra. Todėl teiginys, jog minkštieji baldai yra sunkiai išvalomi yra mitas.

 

 Taigi, renkantis baldus ne visada reikėtų atsižvelgti į tai, ką rašoma internete, nes ten galima rasti itin daug mitų. Dveji didžiausi mitai, kurie nėra tiesa – tai bandų susidėvėjimo greitumas ir valymo sunkumas. Deja, bet susidėvėjimui minkšti baldai visiškai neturi įtakos. Taip pat, išvalyti nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti – svarbiausia, tinkamos priemonės bei priežiūra.