Namų jaukumas jungia šeimą

baldai internetu

Jei galvojate, kad namų jaukumui daug dėmesio skiriate tik dėl estetikos ir grožio, pabandykite pagalvoti apie tai iš naujo. Kiekvienam labai svarbu, kad grįžus namo apimtų malonus jausmas. Ir tam daug įtakos turi tai, kokioje aplinkoje esame, kokioje gyvename, kokius baldus naudojame. Psichologų teigimu, jaukūs namai gerina ne tik nuotaiką, bet ir sustiprina šeimos ryšį bei gerina santykius. Namuose reikalingas saugumas, o jaukumas prie to stipriai prisideda. Tad kaip susikurti jaukius ir stilingus namus, kuriuose būtų gera leisti laiką visai šeimai?

Rinkitės baldus kartu

Žinot, kas labiausiai stiprina šeimos ryšį? Tai kartu priimami svarbūs ir visiems įtakos turintys sprendimai. Baldų pasirinkimas yra vienas iš tokių. Ir šiandien nebūtina visiems vykti į saloną, kur dažnai sudėtinga suvaldyti vaikus, nes jiems viską įdomu paliesti ir išbandyti, užtenka atversti nešiojamąjį kompiuterį susėdus kartu ant sofos. Pastaruoju metu baldai internetu tampa vis populiaresne apsipirkimo alternatyva, niekur nereikia eiti, o įtraukti galima visą šeimą – nuo mažiausio iki didžiausio. 10 minučių ar valanda kartu renkantis naują sofą svetainė ir štai – visi nors šiek tiek laimingesni. Juk prisideda prie labai svarbaus sprendimo, kuriant namų jaukumą. O be to ir laiką juk visi ant tos sofos leis.

Dekoruokite namus

Jaukumą kurią mažos detalės ir tai gali būti bet kas: kambariniai augalai, lempučių girliandos, jaukūs minkšti baldų užtiesalai, vaikų piešiniais papuošta siena, įamžintos laimingos šeimos akimirkos. Detalės yra tai, kas padeda sukurti jaukią, malonią ir lengviau atsipalaiduoti padedančią aplinką. Leiskite į tai įsijungi visai šeimai ir turėti dar vieną galimybę kartu praleisti daugiau laiko ir sustiprinti ryšį.

Skirkite daugiau dėmesio bendrai erdvei

Bendroji erdvė bene dažniausiai yra svetainė. Čia kiekvienas randa sau mielą kampą, tad jai svarbu skirti kuo daugiau dėmesio. Pavyzdžiui, jei užsakyti baldai internetu gaminami šiek tiek ilgiau nei norėtųsi, per tą laiką galite pabandyti suplanuoti erdvės paskirstymą zonomis. Kur stovės sofa, kur galėtų būti fotelis, kurioje vietoj patys mažiausiai galės be baimių žaisti žaidimus ir tyrinėti savo pasaulį, o kur bus patogu atsipalaiduoti ir ištiesti kojas po sunkios dienos ir atversti knygą. Bendrojoje zonoje kiekvienas gali rasti sau kampelį, o, kad tos paieškos neužtruktų, pasirūpinkite, kad visi galėtų garsiai išsakyti poreikius.

Jaukumas kuriamas iš detalių, tačiau kiekvienam šeimos nariui svarbūs skirtingi akcentai. Leiskite kiekvienam išsakyti savo nuomonę ir sukurkite laimingos šeimos namus.