Namuose laikomi dviračiai – kur juos sutalpinti?

dviratis šalia lentynos

Aktyvus laisvalaikis atneša ne tik daugiau emocijų: jūsų namuose padaugėja ir daiktų, susijusių su būtent ta sritimi, kuria užsiimate. Pavyzdžiui, jei važinėjatės dviračiu, galima neabejoti, kad namuose bus ne tik dviračiai, bet ir šalmai, įvairios priemonės transporto priemonei valyti. Kaip visa tai sutalpinti namuose?

Dviračio laikymo taisyklės

Norint, kad dviratis kuo ilgiau išlaikytų kokybę, būtina juo tinkamai pasirūpinti: turite jį nuolat valyti ir, žinoma, laikyti sausoje vietoje, kur jo nepasiektų drėgmė. Todėl dažniausiai yra pasirenkama šią transporto priemonę laikyti garaže, kur ji niekam netrukdo, gali per visą žiemą ramiai stovėti. Tačiau yra ir daugiau rekomendacijų, kur ir kaip dviratis turėtų būti laikomas.

Jei nenorite, kad padangos per stovėjimo vietą išsileistų, geriausia dviratį pakabinti. Bet pasirinkus šį sprendimą taip pat atsiranda nesklandumų: dviračiai gali užimti gana daug vietos, jei jie nėra pakabinti tinkamai.

Mažai vietos užimantis dviratis

Prieš sprendžiant, kur kabinsite dviratį, svarbu priminti, kad kiekvieną kartą grįžę iš lauko turėsite jį nuplauti ir nusausinti, kad neliktų dėmių. Gyvenantiems gana nedideliame bute, turime kelis variantus, kur galėtumėte laikyti mylimą transporto priemonę:

  • dviratį galite kabinti ant galinio rato: pasitelkę specialią kabyklą ją gali užkišti ant paskutinio rato ir pakabinti dviratį su vairu nukreiptu į žemę.
  • priekinio rato laikikliai veikia panašiai kaip ir galinio. Tokių galite rasti ir dviračių parduotuvėje Bikko.lt.
  • Jei turite neaukštą batų komodą prieškambaryje, galite dviratį pastatyti ant jos. Taip galėsite išnaudoti šią prieš tai buvusią tuščią erdvę. Žinoma, vis tiek reikės kelių laikiklių, kurie prilaikytų dviratį, kad jis nenukristų.
  • Dviratis gali būti kabinamas ir ant rėmo, tačiau taip jis gali užimti daugiau vietos (negalėsite šalia statyti knygų lentynos ar kitų aukštų baldų).. Šie laikikliai gali būti ne tik įvairių formų, bet ir paskirčių: galima rasti net tokių laikiklių, kurie yra kaip nedidelės lentynėlės, kur galėsite padėti ir priemones dviračiui nuvalyti.

Pakabinti dviračiai dažniausiai užima mažiausiai vietos, todėl ir verta galvoti būtent apie šį variantą. Žinoma, galite sugalvoti ir įdomesnių variantų. Jei norite papasakoti apie naujovišką, čia nepaminėtą būdą, būtinai parašykite komentarą!